Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ProtOS na Distrowatch-u

[es] :: Linux :: ProtOS na Distrowatch-u

[ Pregleda: 2669 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

overburn
Beograd

Član broj: 9714
Poruke: 105
217.24.20.*



Profil

icon ProtOS na Distrowatch-u16.12.2003. u 09:32 - pre 247 meseci
Bravo !
Iako je tek na "waiting list"-u lepo je konacno videti i ma kakav proizvod iz Srbije na ovom polju !
Samo jos jednom kritika zbog pisma na kojem je uradjen sajt ljudi iz Cacka: u logo-u firme naziv je napisan latinicom, forumi na sajtu su latinicni a sve ostalo cirilicno. Ma koliko se govorilo o "zastiti" cirilice u ovoj zemlji ipak mislim da neko ko pokusava da njegov proizvod predstavi celom svetu (a to je sigurno i povod kontakta sa "distrowatch"-om) ne moze da onda daje informacije na pismu kojeg taj svet ne razume - ili ga barem prevedite na engleski pa dajte izbor: srpski na cirilici (ili kao kod Linux magazina i ovde dati izbor latinica-cirilica) ili engleski (vidim da se sajt preradjuje pa se nadam da ce u buducoj verziji postojati i ovo). Ali opet, uzevsi u obzir veliki broj nasih ljudi u dijaspori koji su tamo rodjeni a ne znaju da koriste cirilicu mislim da bi barem zbog njih bilo lepo imati i latinicnu verziju.
Sve ove dobronamerne kritike vaze i za nas gorepomenuti Linux magazin, iako je tamo, koliko sam video u probnom izdanju, zazivela ova ideja o mogucnosti prikaza sajta na oba nasa pisma.
Inace, autorima oba ova sajta sve pohvale sa moje strane i sve najbolje u buducnosti. I neka se ne nerviraju isuvise zbog nekih nesuvislih komentara na njihov racun - svako ko zapocinje bilo kakav posao se na pocetku suocava sa necim takvim. Neka samo istraju u tome sto rade !
 
Odgovor na temu

twix
NYC

Član broj: 1779
Poruke: 272
*.verat.net

Sajt: www.twixbox.net


Profil

icon Re: ProtOS na Distrowatch-u16.12.2003. u 10:15 - pre 247 meseci

Samo da kažem da je u izgradnji novi sajt, tako da će biti i latinična i ćirilična verzija sajta, a takođe biće postavljeni i screen shotovi ;)
Inače sva pitanja u vezi ProtOS-a, slobodno možete postavljati na ProtOS forumu.

btw Gojko nemoj da brišeš ovaj post, pošto ovo nije nikakva reklama niti nešto slično, svi znaju da je ES najjači forum u Yugi a i šire!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: ProtOS na Distrowatch-u

[ Pregleda: 2669 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.