Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povracaj podataka sa hard diska

[es] :: Windows aplikacije :: Povracaj podataka sa hard diska

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 39015 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hisarlik
veljko gavrilovic

Član broj: 26286
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska05.04.2013. u 08:37 - pre 133 meseci
Pozdrav,
Nadam se da nisam pogresio temu.
Vracao sam obrisane filove vise puta sa raznim programima ,medjutim sada imam problem sa vracanjem ods i xls filovima .Kada program za recovery vrati xls il ods file ne prijavljuje nikakvu gresku ali kada otvorim xls ili ods file sa excelom ili calc openofficom u dokumentu su neki hiroglifi .Napravio sam probu tako sto sam kreirao xls file i u njemu upisao 123 pa ga save na memory stick zatim ga obrisao pa sa getdataback vratio i opet sam imao isti problem i vec neko vreme pokusavma na nadjem resenje na googlu ali mi nikako ne uspeva.Zamolio bih nekoga ko je imao slicnog iskustva da mi pomogne .
Unapred zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

hisarlik
veljko gavrilovic

Član broj: 26286
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 00:35 - pre 133 meseci
Jos malo pa ce biti 10 godina kako sam zvanicno posto drug clan elitesecurity-a.Mislim da nisam postavljao nesto mnogo pitanja , nekima sam pomogao i mnogo toga naucio od elitesecurity-a .Ovo je prvi put da niko ne odgovori ili da ovoloko cekam na odgovor .Ovo je samo konstatacija nije kritika.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 00:55 - pre 133 meseci
I ja sam imao problema sa getdataBack i isto mi se desavalo. Nadje razne fotke, dokumente...velicina fajla odgovara, ali ne i sadrzaj. Kontam da je greska do same tabele Hdd-a. Ja sam se iznenadio sa programom Drive Genius. Nasao sve i sto je najbitnije svi fajlovi ispravni, tako da ti ga toplo preporucujem. Imas ga u Hirens` boot cd 15.2. Znaci, obavezno sa HBCD-a, jer sama verzija koja se moze naci na netu ne radi.

Nadam se da ces uspeti. Javi ako negde zapne. Pozz!
I najvaznije, nemoj nista upisivati na taj HDD dok ne izvuces podatke.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

hisarlik
veljko gavrilovic

Član broj: 26286
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 12:50 - pre 133 meseci
Hvala na savetu.
Samo da proverim dali sam dobro razumeo .
Skinem Hirens` boot cd 15.2. narezem da cd i butujem sa cdea i onda izaberem program koji si mi preporucio za recovery.Ako je tako kao sto sam napisao, otisao sam na site od Hirens` boot cd 15.2. na kojoj je lista alata i programa u kojoj se ne nalazi Drive Genius.Sta raditi u tom slucaju ako se stvarno ne nadje Drive Genius na tom cdu?
Pozdrav i jos jednom hvala na odgovoru.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 14:19 - pre 133 meseci
Nema na cemu!
Slobodno skini verziju koju sam ti ostavio u linku `hiren`s boot cd` - klikni i skini ga. Montuj ili narezi i otvori ga u windows-u i ufolderu HBCD/programs pokreni Drive Genius i skeniraj HDD. Posle ces vec videti sta i kako.

Pozz!
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

hisarlik
veljko gavrilovic

Član broj: 26286
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 14:56 - pre 133 meseci
Uradio sam sve kako si napisao ali na ovom disku ne postoji program koji se zove Drive Genius a najslicniji i od istog proizvodjaca je DiskGenius 3.2. Sta da radim sada.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska07.04.2013. u 16:01 - pre 133 meseci
Heheh, ma to, Disk Genius, pogresih kada sam tipkao i makinalno mi izaslo `Drive`:) Pokusaj sa njim...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

hisarlik
veljko gavrilovic

Član broj: 26286
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska08.04.2013. u 19:13 - pre 133 meseci
Gilopile, probao sam sve i nista nisam uradio ali sam barem skontao u cemu je problem.Programcic koji se zove recuva mi je najvise pomogao.Da pojasnim stvari.Neko mi je preko noci upao u komp koji mi je sluzio kao mrezni HD ,znaci obicna stara masina sa XPeom i free avastom i sharovani folderi ,Znam svi cete reci naivno a mozda cak i ludo,naravno ja se ne bavim tim stvarima ali eto po nesto znam pa sam hteo da probam malo da se igram i sa tim .I taj neko je na neki nacin ocigledno pokrenuo neki programcic koji je pobrisao sve filove (a foldere nije) i ostavio mi na desktopu txt file otvoren u kojem je pisalo 100$ na 896554221566 i u recycle binu file od nekih 10tak MB sa extenzijom mp3.Proverio sam broj i bankari su mi rekli da to nije broj ziro racuna u nasoj zemlji mozda je broj neke partije ili nekog racuna u inostranstvu.Naravno nisam se mnogo uzbudjivao jer sam znao da cu vratiti podatke lako i otisao kod prijatelja da na njegov komp zakacimo HD iskeniramo i povratimo podatke jer se on bavi tim stvarima.I onda nastaju problemi.On decko sa najboljom namerom recoveryje jedan folder za probu i slucajno napravi folder na istoj particij na kojoj se nalaze filovi koji su mi potrebni.Posto program koji je on koristio ne vraca korektno ods i xls filove ja ostadoh bez istih.Ja sam posle probao na drugom kopu da kreiram jedna xls file na usb memry pa da ga obrisem, pa da ga povratim i nijedan program od kernel do getdataback itd nije mogao da recoveryje ods i xls filova a da posle toga budu uppotrebljivi .To sam uspeo tek sa recuvom a kada sam pokusao da izvadim filove zbog kojih sam i radio sve ovo rezultat je bio isti, medjutim recuva kada recoveryje neki file ispise i info u kojem lepo pise da je nadjeni file pregazen sa nekim drugim .A taj drugi file je onaj sto je onaj moj drugar greskom recoverovao.Jedino sto me buni je sto ipak vrati pregazen file u gram tacan ali neupotrebljiv a pritom ne prijavljuje da je ostecen.
Izvinjavam se na ovolikom tekstu ali napisao sam ga u najboljoj nameri nebili neki slican slucaj meni izbegao probleme koje sam ja imao.
Jos jednom se zahvaljujem na pomoci.
 
Odgovor na temu

PedjaStricevic
PedjaStricevic
user , str stricevic
http://spasavanje-obrisanih-podataka.com/index.html
bgd

Član broj: 227090
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska13.04.2017. u 21:27 - pre 84 meseci
EaseUS Data Recovery je još bolji program od Recuve
 
Odgovor na temu

Mord
Home
Home
Serbija

Član broj: 320859
Poruke: 123
78.109.106.*

Sajt: teurgiamistica.blogspot.c..


+12 Profil

icon Re: Povracaj podataka sa hard diska19.04.2017. u 17:15 - pre 84 meseci
Mislim da su naučili poslije 1471 dana od poslednjeg posta.8.4.2013g
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Povracaj podataka sa hard diska

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 39015 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.