Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MSN chat history-kako je sacuvati na netu?

[es] :: Instant Messaging :: MSN chat history-kako je sacuvati na netu?

[ Pregleda: 3405 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lama27lama

Član broj: 147302
Poruke: 11
*.PPTP-199-SA.GlobalNET.ba.



Profil

icon MSN chat history-kako je sacuvati na netu?19.06.2009. u 15:13 - pre 180 meseci
Zanima me postoji li mogucnost da se sacuva msn history chata, na netu, tj na nekom serveru, i da ja imam pristup njoj sa bilo kog racunara da ulazim.To mi je potrebno jer postoji opcija cuvanja istorije samo u folderu na racunaru, al ako koristim dva ,npr. na poslu i kuci, a msn istorija mi je potreba sa oba , kako mogu nekako da ona bude mi dostupna ?
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Moderator
Član broj: 31924
Poruke: 868
93.86.192.*

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: MSN chat history-kako je sacuvati na netu?19.06.2009. u 15:59 - pre 180 meseci
Jedino da uzmes neki tool pa da uradis merge ta dva loga ukoliko si stavio da ispisuje i timestamp, u tom slucaju bi mogao da dva razlicita loga uklopis u jedan.

Inace mislim da ne mozes da drzis logove na nekom serveru tj. da se direktno salju iz MSN-a, barem ne bez nekog pomocnog alata.

Druga stvar koju mozes da uradis je da na stick-u napravis portable verziju Messenger-a i da sa njega pokreces i chatujes ili da stavis i na poslu i kod kuce da ti logove cuva na stick-u.
 
Odgovor na temu

lama27lama

Član broj: 147302
Poruke: 11
*.PPTP-197-SA.GlobalNET.ba.



Profil

icon Re: MSN chat history-kako je sacuvati na netu?25.06.2009. u 17:11 - pre 180 meseci
nije mi pomoglo nista to,,, jer su racunari u dve razlicite drzave,,,
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: MSN chat history-kako je sacuvati na netu?

[ Pregleda: 3405 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.