Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prelazak sa SMF na phpBB3

[es] :: Web aplikacije :: Prelazak sa SMF na phpBB3

[ Pregleda: 1634 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SBD
Banjaluka

Član broj: 29974
Poruke: 103
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.srpskazemlja.com


Profil

icon Prelazak sa SMF na phpBB313.06.2009. u 21:30 - pre 180 meseci
SMF je napravio jedan sigurnosni propust koji me naterao da razmisljam o prelasku na neki drugi forumski softver. PhpBB3 izgleda odlicno i ljudi kazu da je odlican. SMF uskoro izbacuje 2.0 verziju. Testirao sam 2.0 rc1 i cini mi se da nisu nista revulucionarno izmenili i poboljsali. Siguran sam da je phpBB napravio mnogo vise sa novom verzijom, odnosno znacajno su unapredili i izgled i funkcije foruma. Kakva su vasa misljenja i iskustva?

Da li je neko konvertovao SMF u phpBB3? Video sam da postoji konvertor i procitao sam kakva je procedura. Sve se cini jednostavno, ali znam da u takvim radnjama uvek nastupaju komplikacije, pogotovo ako je forum utf-8 cirilica.
Repetitio Est Mater Studiorum
Periculum In Mora
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: Prelazak sa SMF na phpBB317.06.2009. u 11:47 - pre 180 meseci
Citat:
SBD: SMF je napravio jedan sigurnosni propust koji me naterao da razmisljam o prelasku na neki drugi forumski softver. PhpBB3 izgleda odlicno i ljudi kazu da je odlican. SMF uskoro izbacuje 2.0 verziju. Testirao sam 2.0 rc1 i cini mi se da nisu nista revulucionarno izmenili i poboljsali. Siguran sam da je phpBB napravio mnogo vise sa novom verzijom, odnosno znacajno su unapredili i izgled i funkcije foruma. Kakva su vasa misljenja i iskustva?

http://www.elitesecurity.org/t...-pitajte-odgovarajte-SAMO-ovde

Sto se konvertovanja tice neces znati dok ne pokusas. Posle napisi/nadji neku skripticu za testiranje validnosti kopiranja i to je to...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Prelazak sa SMF na phpBB3

[ Pregleda: 1634 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.