Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.2

[es] :: Linux desktop okruženja :: PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.2

[ Pregleda: 2005 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

malisha
Dragan Lukic
Novi Sad

Član broj: 2019
Poruke: 676
195.252.100.*



+7 Profil

icon PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.210.12.2003. u 09:08 - pre 248 meseci
verovatno je nemogucnost gledanja TV-a na MDK-u vezana za nemogucnost podesavanja ATI Radeon 9200 video kartice, ali mozda i nije...
i ovde sam kao i kod ATI-ja pokusao nekolicinu stvari, a stvari su isle sledecim tokom:
- nisam dobijao nista uz pomoc xawtv-a
- procitao uputstvo sa ovog foruma -> dobio sliku i zvuk -> promenem par kanala... zabije mi se racunar...
- opet neko rucno drndanje po odgovarajucim fajlovima... dobih malo stabilniju sliku (traje mi i do 5 minuta, pa se opet zabije PC) ali nemam zvuk.....
- opet malo prckanja, konacno mi xawtv samostalno pronadje sve kanale sa kablovske, ali dvoklik na xawtv ikonu samo na sekundu otvori prozor sa TV slikom i odmah ga ugasi... i naravno i dalje nema zvuka...
posto je ova kartica i sa FM tunerom i TTX i naravno daljinski.... voleo bi da mogu sve da ih koristim.... pa bi mi jedno kompletno uputstvo pomoglo... ali najpre kako da podesim da mogu da gledam TV i da naravno imam i zvuk, a da mi se PC ne ubije....
posto sam ionako vec sav konfuzan i isfrustriran sa ovim (i sa ATI-jem) vise ne znam gde sam sta radio... recite mi koje config fajlove treba da iskopiram ovde pa da mi neko pomogne..
Registered Linux user #338733
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.telekom.yu

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.211.12.2003. u 08:42 - pre 248 meseci
Pogledaj drdrksin howto, mozda ti pomogne:
http://www.elitesecurity.org/tema/6900
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

malisha
Dragan Lukic
Novi Sad

Član broj: 2019
Poruke: 676
*.vtkom.net



+7 Profil

icon Re: PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.211.12.2003. u 22:43 - pre 248 meseci
heh... to sam prvo i probao... pa sam dobio i sliku i zvuk... ali to traje do 5 minuta i onda mi se zabije PC... :-(
Registered Linux user #338733
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: PixelView Play TV Pro @ Mandrake9.2

[ Pregleda: 2005 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.