Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ideja za biznis!

[es] :: Vodič za posao :: Ideja za biznis!

[ Pregleda: 13070 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bulat666
Kukuriku Trajb
Specijalista Metrologije
Gornji Milanovac

Član broj: 166083
Poruke: 262
93.86.6.*

Sajt: www.linkedin.com/pub/vlad..


+7 Profil

icon Ideja za biznis!06.06.2009. u 13:01 - pre 180 meseci
Zivim u malom gradu sa 22000 stanovnika, imam 22 godine, i imam hell-of-a ideju za pocetak biznisa. Moj najjbolji drug i njegova porodica se vec godinama bave sklapanjem suncobrana, suncobrani su drveni. On takodje prodaje i pravi garnishle za prozore i lajsne za parket. Ja sam mu ponudio da otvorimo lokal u zanatskom centru sa svim tim suncobranima i da jos nabavimo neke bastenske galanterije, poput lezaljki i plasticnih stolica i stolova, svetiljki i sl. stvari koje idu u dvoriste i naravno da podelimo troskove otvaranja SZR i nabavke svega propratnog! Mislim ide leto, sunce je jako itd. Suncobran je namenjen za dvoriste, terase sta ja znam ali nije za plaze nikako. Osim sto ide suncobran ide i betonska stopa. Koliko sam ja obavesten u mom gradu jos uvek tako nesto ne postoji nego iz naseg G.Milanovca ljudi idu u Cacak, Bg po istu robu! Zato sam nesto ubedjen da bi to uspelo! Ljude najpre privalci sirok asortiman robe (mnogo sarenila) s obzirom da nismo prodavnica namestaja ili sl. to sarenilo i velika ponuda ce biti od dobre ruke!Sta mislite o ovome? Dobro dosao bi nam svaki savet!




http://www.migo.co.yu/index_files/Page19061.htm

Prve tri slike su suncobrani koje bismo mi prodavali nisu bas identicni (ovaj prvi je bas dosta slican) ali to je koncept! Stope su isto slicne. Znaci to je taj tip suncobrana, nepromocivo platno. Veliki (cetvrtasti) i mali (sestougaoni) su u ponudi
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Ideja za biznis!06.06.2009. u 13:33 - pre 180 meseci
ipsravice me neko ako gresim, vec neko vreme ne postoje SZR, STR i slicno
postoje preduzetnicke radnje, ortacka drustva, komanditno drustvo (ovo veoma retko), d.o.o. i a.d.
znaci, vi mozete da pravite o.d. ali aj bih isao na d.o.o.


nije losa ideja, ako ima zaitneresovanih moze da uspe (ne ocekuj odmah uspeh, tek za godinu-dve najranije ces biti na pozitinvnoj nuli, iliti u pocetku uglavnom ulazes-nabavka, prostor, promocija)
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

bulat666
Kukuriku Trajb
Specijalista Metrologije
Gornji Milanovac

Član broj: 166083
Poruke: 262
93.86.6.*

Sajt: www.linkedin.com/pub/vlad..


+7 Profil

icon Re: Ideja za biznis!07.06.2009. u 13:39 - pre 180 meseci
Skoro sam poceo da proucavam tajne privatnog biznisa. Pa na sta je veci porez na d.o.o ili o.d? Pa jbga, to je posao ipak vredan par hiljada evra. Naravno da se nece odmah isplatiti. Al za pocetak je bitno da se mi lepo ispromovisemo da ljudi cuju da to ima u gradu. Da je paleta proizvoda siroka da jedini u gradu nudimo takve usluge/proizvode. Samo je mana sto je to sve ipak zavisi od sezone a ne od potrebe. Naravno da niko nece qpovati suncobrane i sl preko zime i jeseni. Bice manja zarada.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Ideja za biznis!

[ Pregleda: 13070 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.