Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VS .NET 2005: DataGridView controla .. kakva glupost ...

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: VS .NET 2005: DataGridView controla .. kakva glupost ...

[ Pregleda: 2112 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KizaBG
programer

Član broj: 169491
Poruke: 247
*.adsl-3.sezampro.yu.



+1 Profil

icon VS .NET 2005: DataGridView controla .. kakva glupost ...13.04.2009. u 17:45 - pre 182 meseci
Ne mogu da poverujem u ovu glupost :

naime, na windows formi imam DataGridView kontrolu, koja ima horizontalni i vertikalni scroll bar.

kontrolu punim iz koda, preko storovane procedure.

namestio sam da kontrola prima 4 reda koji se vide, a sve preko toga ide preko vertikalnog scroll bara.

i pazite ovu glupost: kada se napuni sa npr. 8 redova, vertikalni scroll bar, ne može da skroluje do kraja, tj, ne vide se 8 redova. E onda, uzmem i samo malo mousem proširim ivicu poslednje kolone, i odjednom se pojavi svih 8 redova. I kako ja sada da objasnim korisniku da kad ima više redova mora da pomera mousem, širinu kolone ???

evo pogledajte slike, pa mi recite, kako ovo da rešim ?? . .inače, na istoj formi ima još jedan DG View, isto se puni kao i ovaj donji, i potpuno je Properties isto podešen i za jedan i za drugi, i taj drugi DG View radi sasvim normalno. tj. nije potrebno ovo majmunisanje sa promenom sirine kolone da bi se prikazali svi redovi

Mislimmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: VS .NET 2005: DataGridView controla .. kakva glupost ...

[ Pregleda: 2112 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.