Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50638 | Odgovora: 180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji08.04.2009. u 21:47 - pre 183 meseci
Danas kada sam otvorio temu nisam verovao ovim ciframa. Iskreno, i sad mi deluju... Neverovatno... Pa zna li neko ko prodaje kuće u Vojvodini za te novce? Ja sam ozbiljno zainteresovan, kupio bi i izdao nekome,nek održava i plaća račune. Mora to skočiti kad-tad.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
78.30.161.188



+165 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji08.04.2009. u 21:52 - pre 183 meseci
uzmes novine i trazis...a siguran si da ces naci nekog zainteresovanog za iznajmljivanje?
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji08.04.2009. u 22:02 - pre 183 meseci
Upravo gledam ovu Svaštaru.. Jbt koliko ja malo poznajem Srbiju

Pa ne znam stvarno, nisam uopšte u toku sa tim stvarima. Ali pretpostavljam da bi htela neka porodica. A možda i ne.. Šta znam. Da li smo toliko bogati da niko neće krov nad glavom za džabe?

Nego, ti si iz SU, možda znaš, vidim, prodaju se i imanja u Mađarskoj. Kakva je situacija sa time? Mogu li ja kao strani državljanin kupiti tamo bez problema? I koliko je forinta uopšte?
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
78.30.161.188



+165 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji08.04.2009. u 22:07 - pre 183 meseci
pa ne bi davao dzabe krov,a i kada bi...ljudi prodaju jer zele da odu odatle,i jer im je neophodan novac,pa cak i ta mizerija...

a sto se ovog pitanja tice,to ti stvarno ne bih znao reci,to treba pogledati u zakonu madjarske,mada nisam cuo da je zabranjeno da strani drzavljani poseduju nekretnine

a forint/eur = oko 250
sad cu pogledati pa ti javim ako nadjem tacno

edit:
1 Euro = 293.376021 Hungarian forints
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.i-rose.si.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji09.04.2009. u 06:51 - pre 183 meseci
Ono selo Djala je na 15 kilometara od Segedina, a prodaju kucu i pola jutre zemlje za 3000 evra. Mislim da, kad se otvori granica ka Madjarskoj (kad dodjemo na beli sengen), onda ce verovatno i cene skociti.
 
Odgovor na temu

ljanicki
Aleksandar
privatnik

Član broj: 228607
Poruke: 2
93.87.143.*



Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji23.11.2009. u 02:34 - pre 175 meseci
Ova tema mi baš zanimljiva. Prošetao sam po internetu o nekim mestima i zanimaju me mesta kao karavukovo, bogojevo, odžaci i njima slična. Ako ima nekog iz tih mesta za više informacija molio bih da se javi. Bio bih zhvalan.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji23.11.2009. u 03:35 - pre 175 meseci
Nije to za cene nista cudno. Eto mi prodasmo kucu na selu za 9k eur,
vise od 100 kvadrata, velika "u ge", veliko dvoriste, letnja kuhinja, ozidana garaza, pusnica,
ozidan svinjac, cardak, vocnjak, basta.... ma sve. I jedna drvena kaca za kom od 2 tone :)

Jbg, niko nece na selo, pogotovo u neke zabiti, i opet stoji pitanje sta raditi tamo.


 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji23.11.2009. u 09:40 - pre 175 meseci
da uzivas u pravljenju koma od 2 tone :)
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji23.11.2009. u 19:12 - pre 175 meseci
Nije samo to u pitanju i ponuda je povelika. Sad je doba kad polako umiru gastosi koji su u prvom talasu otisli u jevropu. Onda su tamo radili ko robovi i svaku marku slali u srbiju i gradili cardake ni na nebu ni na zemlji da bi im se deca jednog dana vratila u domovinu i zivela raskosno . Dva prsta ko vidi gde se to izjalovilo i sta njihova deca sad rade sa tim kucama
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.amis.net.



+435 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji23.11.2009. u 22:54 - pre 175 meseci
Pre neku godinu moj drugar dao oglas „Prodajem kucu u Vojvode Stepe.Cena 3000 evra”.
Nekoliko dana nije mogao da zivi od poziva.Prisustvovao sam nekolicini koji su tekli otprilike ovako:
-zvrrrr
-da
-alo,jel vi prodajete kucu u Vojvode Stepe?
-da
-a u kom delu
-pa,u centru
-a koja je kvadratura
-pa oko 120 kvadrata
-a jel to cena po kvadratu
-ne,to je cena za celu kucu
-??????????!!!!!!!!!!! pa kad to moze da se vidi
-pa moze ovih dana
-a gde se vi nalazite
-pa u Zrenjaninu
-a kad cete biti u Beogradu
-a sto u Beogradu
-pa da se nadjemo u Vojvode Stepe da pogledamo kucu
-a sto ja da dolazim u Beograd,dodjite vi u Zrenjanin pa idemo tamo da pogledate kucu
-?????
-?????
-pa gde je u stvari ta kuca?
-pa covece,u Vojvode Stepe,tamo kod Nove Crnje,rumunska granica,selo.Lepa kuca,nije vlazna,veliko dvoriste,baba mi umrla pa je sad ta kuca praz...
-end call


Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

ljanicki
Aleksandar
privatnik

Član broj: 228607
Poruke: 2
93.86.113.*



Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji24.11.2009. u 01:20 - pre 175 meseci
Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji

To me i zanima, jer mi je zivota u gradu (iako sam tu rodjen) sa ljudima koji ne vide jedan drugog, preko glave. Zato i pitam one sto znaju o jevtinim zamrlim seoskim imanjima da mi kazu gde su i o cemu se radi, jer bih se tamo povukao.
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji24.11.2009. u 02:30 - pre 175 meseci
Pa vidi, ako si ozbiljan, prvo se odluci koji ti region
odgovara - recmo ja sam nekako navikao na Vojvodinu,
mentalitet, obicaje i sve to, ne bih mogao negde dole da zivim,
iako dole ima jako lepih mesta kad je rec o tim seoskim predelima.

Znaci prvo odaberi neki region, onda pogledaj koja mesta tu postoje,
sta se desava po tim mestima, i naravno kupis oglase, uglavnom svi
imaju neke svoje regionalne i malo vrtis telefone, a odes nesto i pogledas.

Mada, ako si osoba koja je spremna i na neke vece promene, onda ti ni
region nije bitan, navici ces se bilo gde :)
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
93.86.82.*

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji24.11.2009. u 09:54 - pre 175 meseci
Pa evo primera koji videh u svastari...


45. Basaid - selo izmedju Kikinde i Zrenjanina, kuca sa vecim placem, moze zamena za auto ili kombi. Cena: 4.000 EUR.
Za broj telefona ukucajte BT 45 i posaljite na 6265
Cena poruke je 20 din + PDV + PP



 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.amis.net.



+435 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji24.11.2009. u 17:17 - pre 175 meseci
Basaid je poznat po odlicnim igracima preferansa.Imao sam tu cast da ucestvujem u jednoj partiji koja se odigrala ispred kafane „93” u centru.Pola sela se okupilo da kibicuje i dobacuje strucne komentare.Neponovljivo iskustvo,ukljucujuci i ovciji paprikas posle partije.
Lepa lokalna tradicija
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

ljanicki
Aleksandar
privatnik

Član broj: 228607
Poruke: 2
93.86.215.*



Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 02:19 - pre 175 meseci
Hvala na informacijama, vec sam na karti potrazio gde je to i cini mi se da je super, vidim da je blizu cesterega gde imam neke rodjake. Evo na internetu sam pronasao dosta informacija i slika.
Ali sta je sa ovim:
04.08.2007 BAŠAID - U ataru Novog Miloševa zvanom Jaroš koje se graniči sa katastarskim opštinama Bašaid i Kikinda radnici „NIS-Naftagasa“ ovih dana započeće kopanje temelja za izgradnju centralne deponije naftne isplake. Posle četiri godine koliko je ovaj projekat bio na ledu zbog oštrog protivljenja meštana Bašaida, nacionalna naftna kompanija je s mrtve tačke pokrenula izgradnju deponije isplake...

Inace vidim da je planirana i rekonstrukcija ulice Jovana Popovica kao i vodovodne mreze. Znaci radi se, sto je dobro.

Provericu i ovaj oglas:
45. Basaid - selo izmedju Kikinde i Zrenjanina, kuca sa vecim placem, moze zamena za auto ili kombi. Cena: 4.000 EUR.
Za broj telefona ukucajte BT 45 i posaljite na 6265
Cena poruke je 20 din + PDV + PP[/quote]

a ako ko zna detaljnije o ovome moze me informisati na moj mail.
 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.amis.net.



+435 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 06:34 - pre 175 meseci
@ljanicki

Ako stvarno mislis da kupis neku jeftinu kucu u nekom selu,prvo se dooooooobro raspitaj zasto je u stvari to tako jeftino.Ali nemoj da pitas mestane,vec naprimer one iz komsijskog sela.Ili stanovnike najblizeg grada.Veruj mi da postoje mnoge zamke na koje mozes da se upecas i da se tvoja ocekivana seoska idila pretvori u nocnu moru.
I nemoj unapred da ocekujes ekolosku oazu,ovaj primer deponije kod Basaida dovoljno govori.

Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 06:37 - pre 175 meseci
Citat:
ko stvarno mislis da kupis neku jeftinu kucu u nekom selu,prvo se dooooooobro raspitaj zasto je u stvari to tako jeftino.


Tacno tako :)
 
Odgovor na temu

ljanicki
Aleksandar
privatnik

Član broj: 228607
Poruke: 2
93.86.112.*



Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 16:35 - pre 175 meseci
hvala na savetu, a i ovi oglasi na svashtari su mi sumnjivi kad nema direktnog broja za kontakt, vec ono, poshalji poruku, cena poruke mmm din +pdv+pp+... isto kao za ono, znate vec, pa ti okrenesh dobijeni broj a ono sacekajte, pa zovite ponovo na broj, i na kraju prodato??? Mnogi na to zaradjuju novac od lakovernih. Ja sam na oglasu za prodaju svoje stavio direktni broj, jer nema razloga da se krijem.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-243.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 16:41 - pre 175 meseci
^^^hahahah
malko si se zezn'o

to u svastari je tako ,jer svastara od toga zaradjuje
kupis stampano izdanje pa dobijes brojeve

na netu su cenzurisani brojevi
 
Odgovor na temu

ljanicki
Aleksandar
privatnik

Član broj: 228607
Poruke: 2
93.86.112.*



Profil

icon Re: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji25.11.2009. u 17:52 - pre 175 meseci
e na moju zalost tog lista kod mene nema, a da za sve shaljem poruke , necu da me niko pljacka. Potrazicu josh sajtova sa oglasima koji su bolji od svashtare.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: šta znate o jevtinim zamrlim seoskim imanjima po Srbiji

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 50638 | Odgovora: 180 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.