Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

novi kanali iptv

[es] :: Digitalna Televizija :: novi kanali iptv
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241715 | Odgovora: 688 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: novi kanali iptv22.01.2011. u 19:36 - pre 161 meseci
Pa da, ali vest na sajtu izađe kao da se tiče svih nas i kao da su bog zna šta ubacili...bre, sve više me nervira ovaj lelekom ali mora da ga trpim...
Brajko
 
Odgovor na temu

Bojan_M
Bojan Milovanovic
Srbija

Član broj: 44247
Poruke: 223
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 327507797


+2 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 09:18 - pre 161 meseci
Stvar je lepo objasnjena na sajtu, samo treba da se cita...
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 09:46 - pre 161 meseci
Bojan_M, da se napravi anketa na forumu video bi koliko ljudi zele te decije kanale i kanale sa vestima. Niko ne omalozava te kanale, ali jednostavno za Srbiju su oni bespotrebni..aj da su svi prevedeni nego ni to a ne znaju svi ljudi strane jezike.. Ja kazem da treba da ostanu 2-3 decija i isto toliko sa vestima...ali da ih ima 10 i jednih i drugih to je preterivanje. Telekom njih stavlja ne zbog korisnika vec sto su najeftiniji...briga njih za korisnike... gledaju samo pare da zarade...a za sada to i uspevaju jer sbb nije svugde raspostranjen i nema u svim mestima sloboboda izbora

Brajko85 zasto kazes da su 10 decijih kanala preterivanje a 8 sportskih ne. Ja bih isto tako mogao da kazem da je dovoljno samo 2-3 sportska kanala, a da su ostali bespotrebni. Svi mi imamo razlicite ukuse i treba da se zalazemo za sto vise razlicitih kanala i sto vecu ponudu.
 
Odgovor na temu

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 10:01 - pre 161 meseci
Citat:
Brajko85 zasto kazes da su 10 decijih kanala preterivanje a 8 sportskih ne. Ja bih isto tako mogao da kazem da je dovoljno samo 2-3 sportska kanala, a da su ostali bespotrebni. Svi mi imamo razlicite ukuse i treba da se zalazemo za sto vise razlicitih kanala i sto vecu ponudu.

Kao što sam i rekao, trebalo bi da se napravi jedna ogromna anketa i videli bi stanje koje kanali ljudi žele ili ne...ja sam ovo naveo zbog utisaka ljudi sa kojima pričam i na osnovu komentara sa drugih foruma...veoma malo ljudi se žali na sport...žalbe su na kanale sa vestima i dečije.
Brajko
 
Odgovor na temu

packypfc
packypfc

Član broj: 117404
Poruke: 403
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 10:35 - pre 161 meseci
Ha-ha! "Veoma malo ljudi se žali na sport" Na forumu Sport Kluba je otvorena i tema zašto ga nema u ponudi IPTV-a. Mogu da garantujem da svakog dana bar neko uputi telekomu mejl "Kad će više taj sport klub". Siguran sam da je i na sajtu Minimaksa, Bumeranga i Duck TV-a bilo svakodnevnih pritisaka, "Što nema ovih kanala u ponudi", sve dok nisu popustili ;)
 
Odgovor na temu

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 10:51 - pre 161 meseci
Citat:
Ha-ha! "Veoma malo ljudi se žali na sport" Na forumu Sport Kluba je otvorena i tema zašto ga nema u ponudi IPTV-a. Mogu da garantujem da svakog dana bar neko uputi telekomu mejl "Kad će više taj sport klub". Siguran sam da je i na sajtu Minimaksa, Bumeranga i Duck TV-a bilo svakodnevnih pritisaka, "Što nema ovih kanala u ponudi", sve dok nisu popustili ;)

Nisi me razumeo...kad sam rekao da se ljudi ne žale na sport mislio sam da ne kukaju što ima mnogo sportskih kanala i zadovoljni su time, ne bi hteli da se neki izbaci...naravno da bi svi hteli i sport klub da se ubaci...a ne verujem da je tolika tražnja za Minimaks, Bumerang i Duck TV-a kao što je za sportskim i filmskim kanalima...gledam u globalu...ja lično najviše gledam dokumentarne, sport ponekad a filmove veoma malo... ali hoće ljudi da gledaju premier ligu, hoće da gledaju serije koje pušta fox crime i fox life...ma ima dosta kanala koji su dobri za osnovnu ponudu...nadamo se kad sbb izgubi pravo na ovim kanalima da će ih mts ubaciti.
Brajko
 
Odgovor na temu

packypfc
packypfc

Član broj: 117404
Poruke: 403
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 12:29 - pre 161 meseci
Pa nije to toliko ni do SBB-a. Očito ove dve firme imaju dobar dil: "Ja ne diram tebe, ti ne diraj mene, a korisnike ćemo i dalje šišati kao ovce". Vidiš da je SBB izbacio arenu iz ponude. Na Areninom sajtu ima svaki dan bar trii pitanja, da li će se vratiti u ponudu. U svakom slucaju, sport klubu ne moramo ni da se nadamo ali mogli bi da imaju bar trunku obzira i da ubace jednom Fox Life, Crime, Universal, SCIFi, TV1000, History.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 14:35 - pre 161 meseci
Koliko vidim zajednicko kod skoro svih ovde koji su pisali je Sci Fi. Oko ostalih ima razmimoilazenja, ali vecina se slaze da bi bilo dobro se ubaci Sci Fi. Eto, moze od toga da se pocne ;)
 
Odgovor na temu

packypfc
packypfc

Član broj: 117404
Poruke: 403
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 15:20 - pre 161 meseci
Daj šta daš. Ne pravim pitanje. Žalosno je što ima samo dva filmsko-serijska kanala. MGM i AXN. Ono smeće od feelmaxa neću da računam.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 15:56 - pre 161 meseci
Dzabe je sta nekolicina misli ako vecina misli drugacije. Na primer prvo pitanje koje postavljaju ovi "gastarbajteri" je "Da li ima DM Sat-a i Duge na listi"! Ej bre!

Ako su u ovoj zemlji najgledaniji programi "Farma", "Zvezde granda", "Selo gori...", onda nije tesko zakljuciti da ce upravo takvi kanali biti u vecini. Ja sam se licno uverio da je Filmax YU jedan od najgledanijih kanala kod "starije" populacije. I o cemu onda pricamo? Telekomu se vise isplati da ubaci 5 takvih kanala nego na primer jedan Sci Fi.
 
Odgovor na temu

brajko85
brajko85

Član broj: 62679
Poruke: 78
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 17:06 - pre 161 meseci
Pa naravno, to i ja kažem...briga njih za korisnike, gleda se samo da što jeftinije prođu i da što više para zarade...a pink i ostalo smeće slično njemu treba zabraniti zakonom.
Brajko
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 17:55 - pre 161 meseci
Pa, svi gledaju da što više zarade. Ne postoji zemlja na planeti gde to nije slučaj. Sve je stvar tržišta i potražnje, a kod nas su kanali kao što su ti veoma traženi.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

DzaBuaner
Apatin

Član broj: 111868
Poruke: 127
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: vukovisadunava.com


Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 18:11 - pre 161 meseci
Bar da ubace Viasat kanale za početak. :-)
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 22:42 - pre 161 meseci
Verovatno ih nece ubaciti pre aprila meseca ove godine (osim ako se ne dogodi neko cudo) jer SBB
ima ekskluzivno pravo na njihovu prodaju drugim operaterima u Srbiji do tog vremenskog perioda (informacija
sa drugih foruma).
Sto se tice SCiFi kanala on pripada kompaniji Universal i verovatno je da i tu SBB ima nekakvo
autorsko pravo distribucije pa zato i nema SciFi i Universal kanala (bivsi Hallmark) u ponudi IPTV Telekoma.
Telekom bi mogao da efikasno resi taj problem uvodjenjem alternative u smislu 2 tv kanala.
Npr. ''AXN Crime'' i AXN SciFi''. Mislim da ne bi bio problem posto vec emituje obicni AXN u osnovnoj ponudi.
Ova dva kanala bi bila odlicna zamena za FOX Crime i Scifi bar dok se definitivno ne vidi sta nas ceka
u aprilu.
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-11.sezampro.rs.



+9 Profil

icon Re: novi kanali iptv23.01.2011. u 23:47 - pre 161 meseci
Dok god traje potpisan ugovor između kanala ili onoga ko zastupa kanale za ovo tržište i SBB, neće biti tih kanala na drugim platformama ako SBB ne želi da ih prepusti istim.
To je još prošle godine rečeno da kada istekne ugovor, kanali će direktno sa onima koji žele potpisivati ugovor. Kod njih je ugovor svetinja, i priče da Telekom ne želi da pusti te kanale nije tačna. Ako SBB ne da, nema istih.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

DzaBuaner
Apatin

Član broj: 111868
Poruke: 127
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: vukovisadunava.com


Profil

icon Re: novi kanali iptv24.01.2011. u 00:00 - pre 161 meseci
Pisalo se da SBB-u to pravo ističe krajem 2010. a eto sad već stigosmo do aprila... :-(
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv24.01.2011. u 00:10 - pre 161 meseci
Ja koliko znam ,da im prava isticu u aprilu ove godine. I to sam bas na ovom forumu procitao.
„Postovani ,

kanali Fox Crime i Life nece biti ukljuceni u ponudu IPTV usluge Telekom Srbije do aprila 2011 godine zbog ,kako ste naveli, ugovora o ekskluzivnoj distribuciji. Nakon toga Telekom Srbija moze odluciti da li ce navedene kanale ukljuciti u svoju ponudu.

S'postovanjem,

Fox International Channels“
 
Odgovor na temu

DzaBuaner
Apatin

Član broj: 111868
Poruke: 127
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: vukovisadunava.com


Profil

icon Re: novi kanali iptv24.01.2011. u 00:31 - pre 161 meseci
To za kraj godine je pominjano za Viasat kanale... samo da u aprilu ne bude opet neki drugi mesec.
 
Odgovor na temu

ekisa

Član broj: 20603
Poruke: 366
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: novi kanali iptv24.01.2011. u 07:29 - pre 161 meseci
Dali se zna do kada IPTV ima ugovor sa Arenom ?
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: novi kanali iptv24.01.2011. u 08:36 - pre 161 meseci
Vrlo verovatno celu 2011. buduci da su sve 4 Arene dali
besplatno uz osnovnu ponudu...a za dalje ...ko zna...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: novi kanali iptv
(TOP topic, by Cileinteractiv)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 241715 | Odgovora: 688 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Srodne teme
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.