Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...

[ Pregleda: 3876 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

net_freek
Hewlett Packard d.o.o.
BBR

Član broj: 566
Poruke: 132
*.adsl-4.sezampro.yu.

Sajt: www.svetsatova.com


+1 Profil

icon www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...01.04.2009. u 22:28 - pre 183 meseci
Pozdrav svima.

Pošto sam konačno aktivirao sve module na sajtu, i konstantno radim na unosu novog sadržaja, smatram je tek sada posle više od godinu dana došlo vreme da vas pitam za mišljenje.

Ideja je da sajt www.SvetSatova.com bude sveobuhvatni portal sa vestima, forumom, informacijama o distributerima, servisima i što je najvažnije bazom satova koja se konstantno dopunjuje. Posebna pažnja je posvećena parametrima za pretraživanje pomenute baze koje sam pažljivo birao.

Inače, ja sam odgovoran samo za sadržaj sajta, ali ću svakako primiti i sve kritike vezane za dizajn, koje ću potom preneti svom web dizajneru.

To je sve sa moje strane, sada očekujem vaše iskrene utiske, kritike, predloge...

Hvala.

Pozdrav,
V.S.


 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...01.04.2009. u 23:07 - pre 183 meseci
Verovatno je u pitanju neki joomla template ali totalno nebitno jer se meni jako dopada.
Mislim da bi mogao da dodas komponente za SEO jer ovi urlovi nisu basi idealni, i meni licno bode oci kombinacija engleskih i sprskih reci, recenica.
Tako da bi Forgot your password? i sl. trebalo promeniti.
 
Odgovor na temu

net_freek
Hewlett Packard d.o.o.
BBR

Član broj: 566
Poruke: 132
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.svetsatova.com


+1 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...01.04.2009. u 23:45 - pre 183 meseci
Citat:
Mister_rap: Verovatno je u pitanju neki joomla template ali totalno nebitno jer se meni jako dopada.
Mislim da bi mogao da dodas komponente za SEO jer ovi urlovi nisu basi idealni, i meni licno bode oci kombinacija engleskih i sprskih reci, recenica.
Tako da bi Forgot your password? i sl. trebalo promeniti.


Jeste u pitanju je Joomla template. Da u pravu si za te linkove, a ima toga jos posebno u vBulletinu, tako da još uvek prevodim interfejs i nadam se da ću ubrzo završiti.

U svakom slučaju hvala puno na komentaru.

Pozdrav,
V.S.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
212.15.172.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...03.04.2009. u 15:55 - pre 183 meseci
Ok izgleda.

samo cu nesto predloziti:
Pretpostavljam da se za satove prvenstveno interesuju ljudi koji zele visi status u drustvu, ne zale novac za statusne simbole itd. U skladu s tim verovatno bi im vise odgovaralo ekstravagantniji dizajn sajta . Na primer da u zaglavlju bude neka veoma kvalitetna fotografija satova koja se presijava i sl. U katalozima od satova verovatno imas slika takvog tipa.

Mozda i u pozadini naslova da upotrebis neku srebrnkastu traku ili nesto slicno.
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...03.04.2009. u 20:36 - pre 183 meseci
Ja recimo volim satove, ali nisam jedan od onih koji sakupljaju iste.
Mislim da dizajn u ovom slucaju ne treba prilagodjavati ni jednoj grupi jer je domace trziste malo.
Siguran da ima ljudi poput mene koji imaju budzet recimo do 1k eur i gomila tinejdzera i drugih koje zanimaju jeftiniji modeli tipa swatch i sl. dok su oni koji mogu da izdvoje par hiljada i vise kod nas sigurno u manjini..
 
Odgovor na temu

net_freek
Hewlett Packard d.o.o.
BBR

Član broj: 566
Poruke: 132
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.svetsatova.com


+1 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...04.04.2009. u 10:44 - pre 183 meseci
Citat:
Stranger2: Ok izgleda.

samo cu nesto predloziti:
Pretpostavljam da se za satove prvenstveno interesuju ljudi koji zele visi status u drustvu, ne zale novac za statusne simbole itd. U skladu s tim verovatno bi im vise odgovaralo ekstravagantniji dizajn sajta . Na primer da u zaglavlju bude neka veoma kvalitetna fotografija satova koja se presijava i sl. U katalozima od satova verovatno imas slika takvog tipa.

Mozda i u pozadini naslova da upotrebis neku srebrnkastu traku ili nesto slicno.


Apsolutno se slažem sa tobom, odlično zapažanje. Prihvatam sugestiju, i shodno tome ću ubrzo postaviti neku vrstu flash slideshow-a sa izuzetno kvalitetnim slikama.

Hvala.

Pozdrav,
V.S.
 
Odgovor na temu

net_freek
Hewlett Packard d.o.o.
BBR

Član broj: 566
Poruke: 132
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Sajt: www.svetsatova.com


+1 Profil

icon Re: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...11.09.2011. u 23:54 - pre 153 meseci
Znam da niko ne voli kada se podizu teme starije od dve godine, ali zaista imam dobar razlog.

Naime pre dva dana je podignuta nova verzija portala Svet Satova i zaista bih zeleo da cujem utiske.
U pitanju je kombinacija custom-made Java aplikacije i vBulletin forum softvera.

Kako vam se cini?

Hvala unapred na komentarima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.SvetSatova.com - Portal o satovima - utisci, kritike, predlozi...

[ Pregleda: 3876 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.