Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Servis Logitech zvučnika (gubitak kontakta)

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Servis Logitech zvučnika (gubitak kontakta)

[ Pregleda: 2431 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stijak
Beograd

Član broj: 97934
Poruke: 300
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.stijak.com


+37 Profil

icon Servis Logitech zvučnika (gubitak kontakta)27.03.2009. u 18:05 - pre 184 meseci
Imam logitech Z2300 2.1 sistem (2x40+120)W RMS koji sam platio nekih 160 evra...

Jedan satelit mi je stradao 2 dana po isteku garancije grrr. Naime, izgleda da je kvar u nekom kontaktu, jer se pritiskanjem membrane kontakt može uspostaviti i zbuk potpuno povratiti, pa nekad tako ostane i kad se pusti membrana, ali onda pri pojačavanju krči jer se kontakt na trenutke gubi, pa se skroz izgubi... Pokušao sam ga i otvoriti nadajući se da je neki očigledan kvar tipa kontakt na spoju sa zvučnikom, ali nije baš tako jednostavno...


Jel uopšte iko kod nas popravlja takve zvučnike?

Otiću sutra u prodavnicu gdje sam kupio zvučnik i da pitam za servis (koji su zakonski obavezni obezbjediti 7 godina od kupovine), ali znajući naše lopove ne bi me začudilo da mi ponude novi satelit po nekoj cijeni malo nižoj od one po kojoj sam komplet platio...

Inače - u Beogradu živim.
 
Odgovor na temu

dule6491
Beograd

Član broj: 136466
Poruke: 1418
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Servis Logitech zvučnika (gubitak kontakta)27.03.2009. u 18:53 - pre 184 meseci
Popravljivo je,u svakom slucaju.. I nije neki problem. Ili pletenica gubi kontakt ili tako nesto sitno... Pitaj michabass,ima ih drugih koji znaju,mogao bih i ja,ali ne znam ko voli da se bakce oko zvucnika..meni stoje neke elipse pokvarene vec 6meseci...
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Servis Logitech zvučnika (gubitak kontakta)

[ Pregleda: 2431 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.