Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tehnika dobijanja Viza: Shengen, USA, CAN, AUS, NZ i dr.

[es] :: Vodič za emigraciju :: Tehnika dobijanja Viza: Shengen, USA, CAN, AUS, NZ i dr.

[ Pregleda: 1535 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sloba13
Slobodan Marjanovic
ekonomista, gradj.preduzece Neimar-Grad
Beograd

Član broj: 215087
Poruke: 1
*.telenor.co.yu.



Profil

icon Tehnika dobijanja Viza: Shengen, USA, CAN, AUS, NZ i dr.06.03.2009. u 02:02 - pre 184 meseci
Mozda sada postavljam pitanje, na koje je neko vec odgovorio, a mozda i nisam na pravom mestu (uputite me na pravo), ali novi sam na forumu, a nemem pojma ko bi drugi mogao da mi odgovori osim ''VAS''?!
Evo ovako...

Devojka i ja bi smo malo da putujemo od maja po evropi, ukazala nam se strava prilika da putujemo (gotovo GRATIS) sa drugom koji cesto ima poslovnih obaveza u Nemackoj, ali stvar je u tome sto ne znamo tacan termin polaska, jer on krece onog momenta kada ga pozovu.

Moj zakljucak je da nam treba multi Shengen, otprilike na 6 meseci, recimo od aprila do septembra, jer bi smo da idemo nekoliko puta sa njim, a iskoristili bi vizu mozda i za letovanje...

E sad... STA NAM JE POTREBNO DA BI SMO DOBILI MULTI SHENGEN ??? Pored svih onih osnovnih dokumenata, pretpostavljam pozivno pismo, ali da li pozivaoc moze da bude iz Grcke recimo ili Slovenije i da li moramo da napravimo ulaz u GR, da bi smo dalje mogli da koristimo vizu (posto sam i tako nesto nacuo) ?
Inace i devojka i ja imamo nekoliko shengena u pasosu (grcki, italijanski, spanski, francuski...), ali onih klasicnih-turistickih, na po dve nedelje i sl. , pa mozda je i to neka olaksavajuca okolnost...?!


U napred, HVALA !!!

[Ovu poruku je menjao sloba13 dana 06.03.2009. u 03:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Tehnika dobijanja Viza: Shengen, USA, CAN, AUS, NZ i dr.

[ Pregleda: 1535 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.