Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?

[es] :: Vodič za posao :: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?

[ Pregleda: 2626 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igormanojlovic
igor manojlovic
krupanj

Član broj: 214264
Poruke: 1
212.200.213.*



Profil

icon Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?27.02.2009. u 14:07 - pre 184 meseci
Zelim otvoriti maloprodaju zdrave hrane i rinfuzne robe uz to mozda (jos nisam odlucio) i przionicu kafe, u malom mestu u kome takve maloprodaje i przionice nema, zato vas molim da mi date bilo kakve korisne informacije vezane za to (uslovi otvaranja i td.). Inace, prvi put se upustam u akrobaciju vezanu za bilo kakav privatan posao pa bi mi bilo kakav savet dobro dosao...Jos me interesuje, ako je ovo dobra ideja, informacija vezana za veleprodaje, distributere, uvoznike i proizvodjace zdrave hrane, rinfuzne robe i kafe i td...

UNAPRED HVALA!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?13.03.2009. u 02:45 - pre 184 meseci
Sve je to lepo, ali ako se upustis u distribuciju, tj. veleprodaju, sve ti je to dzabe kada je naplata potrazivanja u Srbiji sport koji umire. Pola maloprodaja je u blokadi a ostali jednostavno ne zele da ti plate. U ovim trenucima, niko nikome nista ne placa, i to ce svako da ti kaze ko se bavi privatnim poslom. Probaj tu maloprodaju, tu su ti barem pare sigurne, koliko god da ih bude.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Šta (legalno) raditi u ovoj zemlji a da plata bude veća od 250 ili 300 eura?

[ Pregleda: 2626 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.