Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja

[es] :: Overclocking & Modding :: Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja

[ Pregleda: 4238 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milos88_vkbgd
Beograd

Član broj: 75464
Poruke: 282
*.adsl-a-2.sezampro.yu.

Sajt: milos88_vkbgd.webs.com/ap..


+1 Profil

icon Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja17.02.2009. u 22:02 - pre 183 meseci
Kako da znam koliki mi je pritisak u sistemu za vodeno hladjenje kompjutera.Video sam da je neki lik stavio manometar na jedan kraj creva i dobio pritisak,a kroz sistem nije pustio vodu,pa me zanima kako mu je pokazalo koliki je pritisak ako nije pustio vodu u sistem poshto i ja planiram da napravim vodeno,i zanima me kada dolazi do pojavljivanja tzv. baloncica u vodi,to se dogodi kada ima vazduha u sistemu,kako to izbeci,kako dospe vazduh u sistem?
Na ovom linku mozete i pogledati sta kupujete http://milos88_vkbgd.webs.com/apps/photos/album?albumid=7748164
Informacije o hardveru koji zelite da kupite nalaze se ispod slika, potrebno je samo kliknuti na sliku.
 
Odgovor na temu

edosoko
sarajevo
sarajevo

Član broj: 160335
Poruke: 1
85.158.34.*



Profil

icon Re: Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja10.03.2009. u 11:11 - pre 183 meseci
Prvo bi trebao da imas sistem za hladjenje vodom pa tek onda da mjeris pritisak u njemu. Mozda si htio da pitas: koliki bi trebao biti pritisak? Covjek je mozda provjeravao ispravnost sistema, da negdje ne curi i sl. pa je upumpao zrak unutra.
Zrak se pojavljuje ako pumpa povuce zrak pa ga ubaci u sistem a ako pumpa konstantno hvata vodu onda ce istjerati zrak....osim ako se ne stvori zracni dzep
 
Odgovor na temu

Tex707
CATIA designer
Belgrade

Član broj: 92914
Poruke: 380
*.cpe.vektor.net.



+5 Profil

icon Re: Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja28.03.2009. u 11:16 - pre 182 meseci
Pritisak vode u watercooling sistmima je skoro iskljucivo atmosferski.
 
Odgovor na temu

[es] :: Overclocking & Modding :: Pritisak u sistemu kod vodenog hladjenja

[ Pregleda: 4238 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.