Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom

[es] :: SOHO Networking :: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom

[ Pregleda: 3276 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom07.02.2009. u 23:03 - pre 185 meseci
Kupio sam danas D-Link DI-524, prikačio SBB-ov modem na njega i pustio wireless u stanu. Na laptopu wireless radi bez problema, dok na mobilnom telefonu imam problema. Dešava se da u određenom trenutku internet blokira i ne radi. Neki put se to desi za vreme učitavanja strana i progress bar stane na pola i neće dok opet ne pokušam ili idem na refresh. Osim imena mreže i MAC filtriranja, nisam ništa ostalo podešavao kod rutera. Što se tiče mobilnog, u pitanje je Nokia 5800 i ostale wireless mreže koje sam probao rade bez problema.

Jel zna neko u čemu je problem?

Hvala.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

emma05

Član broj: 225120
Poruke: 2
212.200.53.*



Profil

icon Re: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom10.06.2009. u 11:10 - pre 181 meseci
Cao,
vidim da si imao istih problema koje ja sada imam. Jesi li uspeo da resis problem?
Ja imam vezu izmedju mobilnog i rutera ali mi koci, ne otvara sve stranice, ne rade mesindzeri... ima li leka ovome? :)

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Ilić
Software Developer
Beograd

Član broj: 15867
Poruke: 417

Sajt: www.ailic.rs


+3 Profil

icon Re: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom10.06.2009. u 13:17 - pre 181 meseci
Na žalost nisam rešio problem, ne znam kako.
Najverovatnije ću nekom pokloniti ovaj ruter, a sebi kupiti neki bolji i kvalitetniji. Pretpostavljam da je do njega problem.
„Naposletku, suština saznavanja nije u tome gubimo li igru, već kako je gubimo,
šta time spoznajemo, čemu nas je poraz naučio i kako nas to menja. Gubiti na određen
način znači - dobijati.”

Richard Bach
 
Odgovor na temu

strucnjak
Srbija

Član broj: 9222
Poruke: 28
95.180.16.*



+1 Profil

icon Re: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom22.06.2009. u 22:39 - pre 180 meseci
Kod mene isti problem, isto sve, kao i kod jos XX ljudi, koliko sam bar video po raznim forumima i niko da da resenje problema.... ALI, IMA LEKA!!!

Da bi sve proradilo kako treba potrebno je azurirati firmware rutera. Pretpostavljam da svi imate H/W verziju G2 koja i pravi probleme. Nevolja je sto je ovaj firmware prakticno nemoguce pronaci na netu, ali kolegi Fokiju sa ovog foruma je to poslo za rukom i ovim putem mu se jos jednom zahvaljujem sto je to podelio sa nama... Meni sve radi besprekorno otkad sam ubacio ovaj noviji firmware....

Da ne duzim, evo linka: http://www.elitesecurity.org/t358219-Link-DI-problem
Kao što reče Veli Van der Pakšu: "Trebaće prsti guzici svrbljivoj!"
 
Odgovor na temu

emma05

Član broj: 225120
Poruke: 2
212.200.53.*



Profil

icon Re: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom08.07.2009. u 10:17 - pre 180 meseci
Jao nadam se da ovo radi. Otvarala ja nedavno ovaj link ali nisam bila sigurna da je u tome problem. A nadam se da jeste. Hvala, hvala...
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: D-Link DI-524 i problem s wirelessom na mobilnom

[ Pregleda: 3276 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.