Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth

[ Pregleda: 2658 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
91.148.95.*



+1 Profil

icon problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth05.02.2009. u 13:49 - pre 184 meseci
Pozdrav pokusavao sam da instaliram widcom drajvere za MSI bluetooth ali kad zavrsi instalaciju ne mogu da ga uparim sa bluetoothom imam onaj mali MSI bluetooth ne znam tacno koji nije jeftin to znam i sa bluesoleil softverom radi savrseno ali sa widcom drajverima nece a potrebno mi je da bi koristio adsl na mobilnom ako neko zna u cemu je problem ili ako je imao slicnih iskustava molim neka pomogne.
Vlada
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth06.02.2009. u 16:38 - pre 184 meseci
Kada nam ti budeš napisao ime i prezime tih WIDCOMM bluetooth drajvera koje si pokušao instalirati onda ćemo ti lepo napisati rešenje i uputstvo za upotrebu.
Nema više smisla nagadjati zato što autora teme mrzi da napiše potrebne podatke za rešenje problema.
 
Odgovor na temu

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
91.148.86.*



+1 Profil

icon Re: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth07.02.2009. u 02:05 - pre 184 meseci
Problem sam resio sto se tice toga da me mrzi ne mrzi me samo mislim da je dovoljno sto sam reko koji su drajveri u pitanju sad koja verzija hmm mozda nije bitno posto i da ti znas da ima problema sa nekom verzijom onda treba da napises to a ne da ovako komentarises ali nevazno mozda gresim a sto se tice problema ima problem kolko sam ja saznao ne vezano za verziju da ako posedujete service pack 2 ima nesto oko ne licenciranja pa drajveri nece da postanu aktivni sve se moze srediti tako sto se windows prevari tutorial se moze naci na googlu da ga ja sad ne prepisujem ovde pozdrav.
Vlada
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth07.02.2009. u 13:13 - pre 184 meseci
Citat:
mt2807: ... mislim da je dovoljno sto sam reko koji su drajveri u pitanju sad koja verzija hmm mozda nije bitno posto i da ti znas da ima problema sa nekom verzijom onda treba da napises to a ne da ovako komentarises....

Shvati da je TEBI potrebno rešenje a ne meni ili bilo kome drugome. AKo je tebi potreban odgovor, logika zdravog razuma nalaže da onda problem obrazložiš sa što više detalja, a ne da još insistiraš da ti neko nagadja i pogadja šta tebi treba jer te eto mrzelo da napišeš opširniji komentar.
Laž je još veća s' tvoje strane kada govoriš da te "ne mrzi", ako se ima u vidu da si rešio problem i opet nisi napisao komentar tipa: "rešen problem" kako neko ne bi džabe trošio svoje vreme na bespotrebne odgovore u ovoj temi.

Predlažem moderatoru da je zaključa jer je problem rešen iako je trebalo i ranije to da uradi ako već nije bilo komentara danima!

Btw. ... postoje standardni osiromašeni i prilagodjeni drajveri koji se nalaze na instalacionim diskovima koji dolaze sa bluetooth adapterima i specijalni univerzalni drajveri sa mnogo više opcija i mogućnosti koji prihvataju različite bluetooth adaptere. Radi se naravno o WIDCOMM verzije 5.xx. drajverima i o IVT BlueSoleil verzije 6.xx.
Normalno ovi draveri se kupuju jer nisu besplatni ...
 
Odgovor na temu

mt2807

Član broj: 86041
Poruke: 134
91.148.86.*



+1 Profil

icon Re: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth07.02.2009. u 18:18 - pre 184 meseci
Covek ja mislim da ti imas potrebu da se svadjas prvo tema nije stara danima sto mozes pogledati i sam drugo povodom lazi ja kad sam naso resenje doso sam da napisem resenje i vido tvoj pametni odgovor tako da me ne mrzi da me mrzi ne bi se ni bakto da diskutujem sa tobom. Sto se tice nedostatka informacija jedino sto nisam napisao je verzija bluetootha sto i da sam napisao ne bi mnogo pomoglo posto svi imaju slicna imena a vec sam reko da ne znam koji je i jos jedna moja mozda greska je sto nisam napisao koja je verzija drajvera ali to nisam napisao samo misleci da to nije bitno a ne zato sto me mrzi jer naprimer ti instaliras neku igru i imas problem ja stvarno verujem da neces pisati koja je verzija igre ako razumes sta ocu da ti kazem al opet kao sto sam reko u drugom postu mozda je to moja greska znaci nisam tvrdio pazar. Pozdrav.
Vlada
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: problem sa widcom drajverima za MSI bluetooth

[ Pregleda: 2658 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.