Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Headeri u Excel-u

[es] :: Office :: Excel :: Headeri u Excel-u
(Zaključana tema (lock), by 3okc)

[ Pregleda: 2810 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SaleTheKid
SaleTheKid
Nis, Srbija

Član broj: 158108
Poruke: 8
*.eunet.rs.



Profil

icon Headeri u Excel-u02.02.2009. u 12:04 - pre 185 meseci
Imam problem sa prebacivanjem hedera iz worda 2007 u heder excela 2007.

Naime, kad pokusam vec napravljen heder u wordu (sa slikom, tekstom i linijom odozdo) da prebacim u neki vec napravljen excel dokument dobijem jako cudan raspored u hederu excela, tj. ne mogu da ga namestim da izgleda isto kao u wordu.
Evo primera, molim za pomoc
Lidija Vukićević, SRS: "Ja se nešto specijalno ne snalazim sa laptovima, kompjuterima nekako sam posvećena knjigama, a da ne možete i jedno i drugo, dobro da radite i da se prosto date i jednom i drugom. Znam neke najelementarnije stvari, a sve ono što podrazumeva neku višu tehniku to je za mene je to nemačka metafizika".
Prikačeni fajlovi
 
0

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Headeri u Excel-u02.02.2009. u 12:45 - pre 185 meseci
Excel-ov Header nije isto što i Word-ov.

Obrati pažnju, u Excelu imaš tri oblasti: leva strana, sredina i desna strana. Ovo popunjavaš sam, neće moći samo sa Copy/Paste da se "samo" odradi onako kako si to u Word-u zamislio.. Pogledaj HELP, ili npr Using Headers and Footers in Excel
ili Excel Basics: Setup Header/Footer.
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
0

SaleTheKid
SaleTheKid
Nis, Srbija

Član broj: 158108
Poruke: 8
*.eunet.rs.



Profil

icon Re: Headeri u Excel-u02.02.2009. u 13:10 - pre 185 meseci
Reseno !!!

Hvala na brzom odgovoru, ali ipak sam se snasao drugacije. Evo i kako, mozda zatreba nekom nekad:

Posto sam vec imao uradjeno resenje za heder (u wordu) prosto sam ga uslikao sa "print screen" pa zatim isekao samo heder iz slicice i tako ga zalepio u centralnom delu hedera u excelu.
Ispalo super !!!

Mozda nije profi, mozda ce se neko smejati, ali zavrsilo posao (kad ne moze drugacije) ;-)

BTW, moze lock...
Lidija Vukićević, SRS: "Ja se nešto specijalno ne snalazim sa laptovima, kompjuterima nekako sam posvećena knjigama, a da ne možete i jedno i drugo, dobro da radite i da se prosto date i jednom i drugom. Znam neke najelementarnije stvari, a sve ono što podrazumeva neku višu tehniku to je za mene je to nemačka metafizika".
 
0

[es] :: Office :: Excel :: Headeri u Excel-u
(Zaključana tema (lock), by 3okc)

[ Pregleda: 2810 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.