Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....

[es] :: Windows drajveri :: [XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....

[ Pregleda: 1089 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vidonk
Slobodan Vidovic
Niksic

Član broj: 192156
Poruke: 359
212.200.246.*



+9 Profil

icon [XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....27.01.2009. u 23:00 - pre 185 meseci
E ovako ..... od pocetka koristim xp (32) i nisam zadovoljan sa njim ni malo i odlucim da predjem na 64-bit verziju koja mi se za sad dopala i koju nebih mijenjo ni za zivu glavu ..... al iako je dobar os bar za sad se pokazalo tako ali ima falinki ..... konkretno mislim na probleme priliko instaliranja nekih programa koji nemogu da rade na 64 bita al zasad mi nista nehvali tj. sve osnovno sto mi treba imam i zadovoljavajuce je ... bar za sad ... al mi se javilo par problema zato sto sam na sp1 .... a zelio bih sp2 ili sp3 ali do sad nisam uspio da ih instaliram .... posle par pokusaja sam odusto .... skido sam neke verzije al svaka u pola instalacije stane ... e sad me interesuje da li mogu da instaliram sp2 od obicnog windowsa tj sp3 da li je to isto ... posto sam trazio sp za xp64bit al u nazivu pise jos i da je taj sp i za win. server i td ... nemam neki dobar net pa nemogu da skidam sta hocu i koliko hocu ... pa s toga i pitam da nebi bzvz trosio ovo malo gb-a sto imam ....
I takodje imam problem sa DirectX-om .... nemogu da instaliram NFS .... samo mi kaze vas DirectX je 0 .... morate imati 9.0c ... ja instaliram ... i nista opet isto .... ja provjerim ono pise da je DirectX 9 ... i sad ne znam u cemu je tu problem ....
Takodje mi treba i Micro. .NET framework 2 ili 3 ... imam neke instalacije al nemogu da ih instaliram .... jeli i tu treba posebno za 64 bita i da li uopste postoji framework za xp 64-bita...

Signaure Hamer Dev .inc
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6610
*.dynamic.sbb.rs.



+536 Profil

icon Re: [XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....28.01.2009. u 08:38 - pre 185 meseci
Da li si proba da pustiš Windows da uradi apdejt sa neta? Ako postoji noviji SP ponudiće da ga skine.

.net postoji x64 te njega moraš instalirati.
 
Odgovor na temu

vidonk
Slobodan Vidovic
Niksic

Član broj: 192156
Poruke: 359
212.200.246.*



+9 Profil

icon Re: [XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....28.01.2009. u 20:13 - pre 185 meseci
hm ...... meni nebi bilo problem da uradim update ... niti da skinem bilo koji sp sa neta i da ga pokusam instalirati ....... ali nemam flat protok .... pa stoga moram da kuburim s ovim sto imam ... i da okusam srecu pa ako ubodem i ubodem ako ne ...... cekaj sledeci mjesec pa se tek onda konektuj na net :( ....... to bi bilo ukratko zasto nisam probao da radim update niti bilo sta drugo da skidam ...... jesam par puta do sad skinuo neke sp-eove ... ma mic. sajta ...... al nisam bio te srece da to budu ti sto meni trebaju ....... pa ......... :(
Signaure Hamer Dev .inc
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [XP 64 SP1] Potrebno par pojasnjenja ...... hvala ....

[ Pregleda: 1089 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.