Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk

[es] :: Digitalne kamere :: Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk

[ Pregleda: 2206 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spanky
Ognjen Lukic
Teslic

Član broj: 44357
Poruke: 22
*.teol.net.



Profil

icon Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk16.01.2009. u 14:32 - pre 185 meseci
Unaprijed se izvinjavam ako je ova tema vec bila na forumu, ali ja je nisam pronasao.

Prilikom prebacivanja sa kasetice na HD desava mi se, skoro svaki put, da se transfer jednostavno prekine, kao da nepostoji konekcija sa kamerom, te istu moram iskljuciti i ponovo ukljuciti da bi se transfer nastavio.

Inace imam Sony HC-47 kameru.

Listajuci po forumu najslicnije sto sam nasao jeste problem koji je jedan od clanova imao sa prepoznavanjem kamere uopste i rijesio ga je promjenom firewire kartice, da li mislite da bi i kod mene mogao biti isti problem ili je nesto drugo u pitanju.

Hvala!
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
212.200.240.*

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk16.01.2009. u 14:36 - pre 185 meseci
Vrlo lako moze da se desi da je problem do komunikacije izmedju kamere i racunara, pa predlazem za pocetak reinstaliranje drajvera ili cak reinstalaciju WIN ako nije u pitanju neki hardverski problem na kameri, a predpostavljam da nije. Nego se jednostavno posle nekog vremena i racunara pretrpanog raznoraznim aplikacijama sve "istripuje".
 
Odgovor na temu

spanky
Ognjen Lukic
Teslic

Član broj: 44357
Poruke: 22
*.teol.net.



Profil

icon Re: Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk16.01.2009. u 14:48 - pre 185 meseci
Racunar mi jeste u prilicnom haosu, vec dugo je spreman za detaljano ciscenje i reinstalaciju. Pokusacu sa ovim tvojim savjetom. Hvala na brzom odgovoru, nadama se da ce mi pomoci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Problem prilikom prebacivanja sa mini dv na hard disk

[ Pregleda: 2206 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.