Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

A od Nove Godine....

[es] :: Mreže i novosti :: A od Nove Godine....

[ Pregleda: 1781 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kafka1325
Marko Jovanovic
Beograd

Član broj: 73236
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon A od Nove Godine....02.01.2009. u 13:41 - pre 186 meseci
Poceo je neko zestoko da me nervira a i po onome sto znam o mogucnosti ovakvom da me cima i pomalo zabrinjava...
Naime, da pocenm pricu od kada sam dobio w200i sa MTS Mix paketom iz septembra 2007. Nedelju dana posle toga poceo je neko da me nocu zove iz CG i da drze upaljenu slusalicu, to je trajalo mozda cetiri dana i to sam shvatio kao niz koincidencija izabranog broja i gluposti verdnog IQ koliko temepratura u Sibriu onog koji trosi kredit na to...
I sve je to prestalo do pre , sada nisam siguran ali recimo pre mesec dana kada sam u 04 dobijao poziv od brata od ujaka na koji nisam dobio odgovor. To sada tada takodje zakljucio kao gresku moga brata i nista vise.
Ali od Nove Godine tacnije 1.1. u 6 sati pocelo je zvanje za sakrivenog broja. Zatim je prestalo i juce u podne opet na koji sam se javio misleci da je u vezi cestitka za Novu Godinu, medjutim u pozadini sam samo cuo nesto sto lici na zvuke radio talasa policijske motorole. I na to bih oguglao lako ali...
Jutros u pola sest pocelo je zvanje za nekog broja koji nemam i spustanje slusalice, a zatim opet ali sa brojeva moga brata od ujaka kojih je jedan od firme akoji ima bolesnu majku i pomsilio sam na najgore kako to biva pi posalo poruku da li je sve u redu. Na koji sam dobio odgovor nije! Zvao sam u 6 sati ujutru i probudio citavu njihovu kucu da dobijem od brata odgovor da je spavao i da su oba telefona sa tim brojem iskljucena (062 i 064 )! Napominjem iskljucujem bilo kakvu mogucnost da on pravi neku salu!
Posle toga zanmenio sam karticu sa drugim brojem i sada vratio staru gde opet dobijam poruku da mej ezvao sa bratovljevog broja u 9 sati....
Kako imam zeta koji radi u Telekomu pomenuo mi je mogucnost identicnih brojea ali iz CG sto ne verujem jer koja je verovatnoca a i ispisalo bi mi se na ekranu prefiks + 38...ili neki veoma dobro nauceni haker... Ne znam, najgore je to sto zaista nisam imao kome da se zamerim ai iskreno plasi me sto je poceo da cak odgovara i na poruke sto koliko sam ucio psihologiju ako je neki psihotican lik ne valja...Eto vidite postajem paranoican :P...
U svakom slucaju predstavlja problem...jer cak ni ovaj moj broj telefona nema vise od 20 ljudi...
hvala unapred na odgovorima...
Kao pseto, i oseti kako ga stid nadživeo!
 
Odgovor na temu

Mr_Q

Član broj: 123690
Poruke: 141
*.gradiska.com.



Profil

icon Re: A od Nove Godine....02.01.2009. u 17:49 - pre 186 meseci
Kod mene se često dešava da telefon samo zazvoni i ništa se ne čuje.... Samo ćuti... U pitanju je fiksni telefon...
 
Odgovor na temu

brzibg
Beograd

Član broj: 13565
Poruke: 187
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: A od Nove Godine....07.01.2009. u 23:30 - pre 186 meseci
Citat:
Kako imam zeta koji radi u Telekomu pomenuo mi je mogucnost identicnih brojea ali iz CG sto ne verujem jer koja je verovatnoca a i ispisalo bi mi se na ekranu prefiks + 38...


Pazi ovako... Moj drugar ima 2 identicna broja na dve mobilne mreze 063 i 065. Ja sam u imeniku imao memorisan samo jedan u formatu +38163.... Medjutim kada bi me on zvao sa ovog drugog broja 065 telefon bi mi izbacivao njegovo ime iz imenika. Ne znam da li je na ovom forumu ili na nekom drugom sam naisao na temu o tome, gde je neko objasnio da je to normalno... ne secam se zasto.
Moguce je da ti se to desava... Uostalom to mozes sam da proveris, da li i tvoj telefon tako radi. Memorisi svoj drugi broj sa "greskom" umesto +381 ti upisi +382 ili umesto 63 64 itd.
We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: A od Nove Godine....

[ Pregleda: 1781 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.