Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP backup i backup baze

[es] :: Storage :: HP backup i backup baze

[ Pregleda: 2032 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mariouss

Član broj: 137540
Poruke: 21
*.tel.net.ba.



Profil

icon HP backup i backup baze16.12.2008. u 08:21 - pre 187 meseci
Nedavno sam kupio back up HP Ultrim 920, i sada ne mogu da napravim da mi automatski ide baza na njega, jer se ne vidi standardno kao disk u njemu.
Prije sam automatski radio back up na drugu particiju pa snimao na dvd ove, no sada ne mogu da napravim da mi ide na back up trake.
U device manager (win 2003 enterprise r2) ga vidi normalno... no ne prepoznaje ga kao dodatnu particiju, ili type drive... i zbog toga ne mogu da radim direktno back up na njega.
Ima li tu pomoci?
Pravo me zica ovaj problemcic, imam back up a ne koristim ga... zalosno.
 
Odgovor na temu

misk0
.: Lugano :. _.: CH :.

SuperModerator
Član broj: 634
Poruke: 2824
*.adsl.ticino.com.

ICQ: 46802502


+49 Profil

icon Re: HP backup i backup baze17.12.2008. u 19:33 - pre 186 meseci
Kaseta nije klasican 'storage' medij. Za snimanje na HP-ove kasete (vjeorvatno i na drugoj opremi) koristi HP Data Protector Express Single Server software koji si dobio uz taj uredjaj. Uz svaki uredjaj dolazi taj soft koji mozes koristiti u nekim njegovim osnovnim mogucnostima, dovoljno da uradis backup sa servera na koji je spojen.

:: Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku ::
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: HP backup i backup baze19.12.2008. u 09:41 - pre 186 meseci
Jeste sigurni da je ovo za H/w forum? Koliko vidim uredjaj je ispravan i drajver je instaliran samo ga sql ne vidi kao tape device.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: HP backup i backup baze19.12.2008. u 10:13 - pre 186 meseci
Da to je tako, ne vidi ga kao tape device... jer radim back up baze direktono iz sql-a. ne preko hp express m....
nastimano je da radi automatski backup baze, i sa mi samo treba da to snimam direktno na hp backup...
 
Odgovor na temu

[es] :: Storage :: HP backup i backup baze

[ Pregleda: 2032 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.