Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc

[es] :: Advocacy :: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc

[ Pregleda: 3013 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc08.12.2008. u 00:12 - pre 187 meseci
Ne znam da li je ovaj forum pravo mesto za ovu temu - nadam se da jeste.

Da li na sajtu svoje firme smem da imam podsajt cija je tema humanost? Konkretno, da li firma (agencija) sme na jednom delu svog sajta da ima tekstove o ljudima kojima je potrebna pomoc i da upucuje na njihove sajtove? Ili to smeju samo organizacije koje su "specijalizovane" za to? Ovo mi je bitno jer bih time zeleo da pomognem nekim ljudima ali ne znam da li smem tj. da li je to protivzakonito?
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
79.101.87.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc08.12.2008. u 02:46 - pre 187 meseci
Ne vidim nikakav problem u tome da na tvom sajtu budu linkovi na druge sajtove (pogotovo sa legalnim sadrzajem).
Sto se tice tekstova - tu naravno sve zavisi sta pises i da li to nekome smeta i da li ima osnov da te za nesto tuzi.
Iz onoga sto si naveo, ne vidim da ce to biti problem - ako je cilj neka humanost i pomoc drugima.
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc08.12.2008. u 14:36 - pre 187 meseci
Na mom sajtu vec postoje linkovi i baneri ka takvim sajtovima. Saglasnost za tekstove cu 100% dobiti (jer je to u interesu ljudi kojima je pomoc potrebna), samo ne znam da li osim specijalizovanih organizacija (cija bi svrha to trebalo da bude) bilo ko ima pravo da tako nesto radi?
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc09.12.2008. u 22:09 - pre 187 meseci
Citat:
Kernel-1: Ne vidim nikakav problem u tome da na tvom sajtu budu linkovi na druge sajtove (pogotovo sa legalnim sadrzajem).
Sto se tice tekstova - tu naravno sve zavisi sta pises i da li to nekome smeta i da li ima osnov da te za nesto tuzi.
Iz onoga sto si naveo, ne vidim da ce to biti problem - ako je cilj neka humanost i pomoc drugima.


Vidim da i neki drugi komercijalni sajtovi imaju na jednom svom delu takav sadrzaj a i dobio sam uveravanja od svih da bih smeo slobodno to da ucinim tako da sam tako i postupio i deo sajta odvojio samo za humanost. Nisu to neki dugi tekstovi vec vise kraci opis sajta osoba kojima je potrebna pomoc, na koji se upucuje banerom i linkom (naravno, uz njihovu saglasnost).
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc16.12.2008. u 01:25 - pre 187 meseci
Čoveče, ti kao da živiš u Kini otprilike ili ne znam gde, u nekom carstvu cenzure gde se robija za pisanu reč :) Kakva su ovo pitanja...
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc24.12.2008. u 08:54 - pre 186 meseci
U Kini se bar zna za neki red a ovde mozes imati problem i ako ocigledno imas dobre namere.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Da li firma na delu sajta sme da ima sadrzaj cija je tema humanost i poziv na pomoc

[ Pregleda: 3013 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.