Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Import celog sajta u neki softver pa redizajn

[es] :: Web dizajn softver :: Import celog sajta u neki softver pa redizajn

[ Pregleda: 2453 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

macan666
sys admin

Član broj: 175999
Poruke: 6
*.eunet.yu.



Profil

icon Import celog sajta u neki softver pa redizajn17.03.2008. u 09:09 - pre 195 meseci
Moja firma ima web sajt, ali mi se ne svidja dizajn,blago receno.Ima li neko jednostavno resenje tipa da "uvezem" ceo sajt u neki softver i promenim dizajn po zelji a da forma i sadrzaj ostanu isti.Naravno iz pitanja se vidi da slabo poznajem materiju, tako da sto jednostavnije to bolje.Sajt se retko azurira... Idealno bi bilo neko Linux open source resenje
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
77.46.247.*



+39 Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn17.03.2008. u 10:12 - pre 195 meseci
Najlakse ti je da "svuces" sa servera ceo sajt, zajedno sa stranicama, slikama i ostalim fajlovima u jedan folder.
Za ovo ti treba neki program za ftp upload (u tvom slucaju download) i pristupni podaci serveru (host-u).
Jednostavno se konektujes na server i prebacis ceo sadrzaj satja na hard disk i to je to. Sifra za server ce ti i onako trebati kada budes trebao da upload-jes izmenjeni sajt.


Tema o ftp programima:
http://www.elitesecurity.org/t...tak-FTP-clienti-koje-koristite
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

macan666
sys admin

Član broj: 175999
Poruke: 6
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn17.03.2008. u 12:44 - pre 195 meseci
I sta posle?
Stranicu po stranicu menjati?
Mislio sam ,ako je moguce, import u neki soft, pa onda neki template za sve stranice...cisto da izgleda malo modernije.
Znam da trazim 'leba bez motike, ali stvarno ne mogu sada da ucim html, omatorelo se...
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
*.vets.edu.yu.



+39 Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn17.03.2008. u 17:03 - pre 195 meseci
Daj adresu sajta da vidimo kako je uradjen pa da preklozimo najlakse resenje za redizajn.
Ako je uradjen pomocu css-a bice lako ispraviti u suprotnom bice "malo vise" posla.
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

macan666
sys admin

Član broj: 175999
Poruke: 6
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn18.03.2008. u 06:47 - pre 195 meseci
Ne mogu, jer je ovo ipak javni forum a firma je prilicno velika...
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.174.*



+39 Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn18.03.2008. u 10:12 - pre 195 meseci
Poslao sam ti na pp moj mail pa mi na njega posalji adresu da pogledam kako je uradjen sajt i da ti predlozim najbezbolnije resenje za redizajn (ako ga bude bilo).
Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

bantes9
Beograd

Član broj: 119554
Poruke: 1058
79.101.174.*



+39 Profil

icon Re: Import celog sajta u neki softver pa redizajn19.03.2008. u 10:53 - pre 195 meseci
Imas srece sajt je stilizovan pomocu css-a. Postoji samo jedan problem sto stilovi nisu definisani u eksternom fajlu vec posebno za svaki element u samom html-u ali se i to da srediti.
Posto si rekao da ne stojis bas najbolje sa html-om, mogao bih ja da ti uradim sablon stranice, pa ti kasnije da menjas tekst (sadrzaj) na svakoj od njih.
Posalji mi na mail, kako bi hteo da ti izgleda stranica (boje, izgled menija, header) i uradicu ti takav sablon.


Mrav radi, tegli, i od njega nije postalo ništa,
a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovek.

Brana Crnčević
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn softver :: Import celog sajta u neki softver pa redizajn

[ Pregleda: 2453 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.