Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 31632 | Odgovora: 139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:27 - pre 188 meseci
Ne, kamiondžija ne dobija ništa u restoranu. Verovatno bi dobio da švercuje 30 Kurda pa ih dovede na piće. Kamiondžija " dobija " na benzinu. Ili sipa gde je jeftiniji, ili mulja sa fakturama, ili ako radi u šlep službi, šlepa za jeftinije pare - pa šlep ne prijavi AMSS, itd.

Da li je potez dobar ili ne, to svakako nećemo saznati, isto kao što nikada nećemo saznati da li je banka u problemu.

Nisam rekao da je poklon loša stvar, već da poklon nije adekvatan, tj. nije za ovo područje. To ti je isto kao što Mek Donalds ne služi svuda istu hranu, već u Kini ima i kinesku, u islamskim zemljama ne stavlja svinjetinu u hranu, itd.
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.ip.telfort.nl.



+41 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:29 - pre 188 meseci
@žutokljunac,
kao sto i sam tvrdis da akcije sa sitnim popustima prolaze na zapadu, verovatno i predpostavljas da je razlog tome vece vrednovanje (zaradjenog) novca. Da li i pored te cinjenice mislis da je neko spreman da baci novac na kampanju sa bilbordima. Stampanje bilborda u Srbiji je od 20-50Eur (u zavisnosti od kolicine i materijala) a zakup bilborda od 100-1000+ eur ( u zavisnosti od lokacije i perioda najma), pa kada sve to pomnozis sa skoro svim vecim mestima u Srbiji dodjes do ozbiljne cifre. Ljudi koji su uspeli da stvore pare, veoma tesko se razbacuju istim.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:32 - pre 188 meseci
... ali se isto tako zeznu u proračunu. A to za jednog naftaša nije ništa strašno. Polako, naučiće pa će sledeći put da daju popust.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:34 - pre 188 meseci
Citat:
žutokljunac: ... ali se isto tako zeznu u proračunu. A to za jednog naftaša nije ništa strašno. Polako, naučiće pa će sledeći put da daju popust.

Steta sto ranije nisu kontaktirali marketinske strucnjake sa ove teme....
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.ip.telfort.nl.



+41 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:37 - pre 188 meseci
Citat:
žutokljunac: ... ali se isto tako zeznu u proračunu. A to za jednog naftaša nije ništa strašno. Polako, naučiće pa će sledeći put da daju popust.

Da samo sto to nije kompanija u drzavnom vlasnistvu ( citaj: srpskom drzavnom), pa da se radi pod sloganom: "ko radi - taj i gresi".
Da li znas da ozbiljne marketinske kompanije rade na procenat od povecanog prometa? Da da, pa cak i u Srbiji.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:38 - pre 188 meseci
Šteta. Poslao bi ih kod jednog mog drugara koji je dobar u tim stvarima. On bi ih verovatno ubedio da je najbolje da slikaju tanjir čorbe i da ga okače na onaj veliki stolnjak ( ne znam kako vi stručnjaci za truć marketing to nazivate ), i da ga postave na Kapiju Beograda uz auto-put. To košta 50 soma evra, al´ga zato svi vide i + on uzme pola te love. Svi zadovoljni. A kamiondžije site. Pišem tri, pamtim dva...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:43 - pre 188 meseci
Citat:
žutokljunac: ne znam kako vi stručnjaci za truć marketing to nazivate

Koji "mi"? Ja se ne smatram marketinskim strucnjakom, dok ti koliko vidim dosta iskustva imas cim mozes da procenis ko je radio kampanju i kako ce se neslavno zavrsiti. Steta sto nemamo vise takvih.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:47 - pre 188 meseci
Dakle, u pitanju je kampanja. :))) Čorba kampanja. Pa jeste, trebalo je to sve smisliti, organizovati, naći ko će da radi štampu, ko će da radi sito, ofset, ko će da radi za štampane medije, ko za elektronske, firmu koja će obezbediti radnike da to postave. Ma idi, čitava industrija. Je l´ima ta kampanja i na Intenetu? :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
80.129.125.*



+7177 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:49 - pre 188 meseci
Citat:
žutokljunac
Ne, kamiondžija ne dobija ništa u restoranu. Verovatno bi dobio da švercuje 30 Kurda pa ih dovede na piće. Kamiondžija " dobija " na benzinu. Ili sipa gde je jeftiniji, ili mulja sa fakturama, ili ako radi u šlep službi, šlepa za jeftinije pare - pa šlep ne prijavi AMSS, itd.


Vrlo interesantna ova rasprava cela... pocelo od prevaranata pumpadzija, pa smo dosli i do toga da su i kamiondzije prevaranti...

What's next :)

Citat:

Da li je potez dobar ili ne, to svakako nećemo saznati, isto kao što nikada nećemo saznati da li je banka u problemu.


Varas se, saznace se sledece godine - ako bude ista ili slicna reklama, ili ako drugi krenu sa tim.. znaci da je imalo smisla.

Citat:

( ne znam kako vi stručnjaci za truć marketing to nazivate ),


Pa da, ovo je u stvari i srz problema koji pokazuje odakle ti takvi stavovi. Sve ostalo u tvom "izlaganju" je vrlo jednostavno predvideti ako se podje od ove recenice ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:52 - pre 188 meseci
Dimke, nije valjda da ti je trebao ovaj forum da saznaš da su pumpadžije i kamiondžije lopovi? Eh taj Berlin. :)))

P.S. - Mesto na pumpi na jačim mestima, plaćalo se i po 30 soma tadašnjih maraka. Sada verovatno nije tako jer u rezervoarima imaju neku elektoniku koja je umrežena pa administrator prati stanje, tako da ne može da se drpa, ali mi se žalio drug koji to radi. Kaže: " Kako smo to uveli, ne možemo da nađemo posadu ". Ovo posada je , osoblje. Ne samo da se plaćalo mesto pumpadžije već su i oni klinci što čiste stakla, davali lovu i trebala im je veza. Strašno.

A kamiondžije, sigurno su jedva čekali da im neko da besplatnu čorbu. Imam drugara, ćale mu godinama radio u AMSS-u. Živeli ekstra. Verovatno od čorbe.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:54 - pre 188 meseci
Ta ponuda je izgleda stvarno namenjena kamiondzijama, medjutim, corba nije namenjena stomaku kamiondzije, vec kada kupi tih 150l, uspe corbu (u kojoj im bibera) zajedno sa tim bernzinom i kamion moze da predje kao da je sipao 200l. E sad, tu razliku od 50l kamiondzija i pumpadzija stave udzep i zajedno odu na prvu klopu. Naravno, pumpadzija od tih para kupi novi tanjir corbe, and so on...
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.ip.telfort.nl.



+41 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 14:57 - pre 188 meseci
Mislim da je ova tema posvecena samoj reklami ( bilborbu - sloganu..) O kamiondzijama prevarantima i pumpadzijama lopovima smo diskutovali pre desetak dana u drugoj temi.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 15:10 - pre 188 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: A mislim i da je analogija sa popustom potpuno pogresna - ovde se ocigledno radi o pumpi koja zeli da privuce odredjenu ciljnu grupu da bas tamo natoci gorivo, jer uz to nude i jos nesto sto u toj ciljnoj grupi ima neku vrednost...

Hvala sto si objasnio, ja to nisam znao.
Citat:
Ivan Dimkovic: Nisam primetio da su vlasnici pumpe trazili misljenje za isplativost njihove reklame - tako da ne vidim razlog zasto bi se bavili time ovde, ako oni misle da reklama ima smisla - njihova stvar.

Ako si im ga reko.
Citat:
Ivan Dimkovic: Mislim da ne treba biti psiholog pa primetiti odakle dolaze kompleksi. Sigurno ne od ljudi koji misle da je topla corba sasvim OK stvar kao besplatna ponuda uz natoceni benzin zimi.

Kako ocigledno ne razumes to sto si citirao, dzabe si komentarisao. Nego dobro. A one koji ne misle tako treba leciti, jel' tako? Mislim, posto su iskompleksirani i bolesni.
Citat:
Ivan Dimkovic: Tja... ne znam zasto bi bilo ko mislio da je genije, ovo je klasican marketinski posao, nista specijalno niti ingeniozno... Cisto sumnjam da je iko ista mislio posle toga, vec je verovatno samo bio odradjen posao za koji su bili placeni.

O tome se i radi, sto nisu nista mislili, nego samo kopiraju nesto ovde - onde ne razmisljajuci da mozda ono sto je na jednom mestu OK na drugom nije. Samo su im pare vazne, upe im je zinulo za pare... E zato im je sa podsmevam. Volovi.
Citat:
Ivan Dimkovic: Onda definitivno u celom svetu...

Evo ga opet. A jel bas do jaja nobles taj svet kad se tako lozite na njega? E pa yebi ga, ono sto je corba u Etiopiji ili Turskoj nije i u Srbiji. Reko sam vec, nuditi čaj u Engleskoj nije isto sto i nuditi čaj u Srbiji. Zona A, i sona B, secas se? Ne secas se bio si mali. Neka cveta hiljadu cvetova, onda. Poznato? Za ideju smo se svo jos na prvoj stani slozili da nije losa, ali ovde je trebalo da nude čorbas' pasulj sa rebarca suva ako vec nude nesto i to je to. To bi onda bilo sto kazu čovečanski. Ovo sa čorbama je vatačina.

Mada, to ne znaci da im se ja ne bih i tada podsmevao i prezirao taj njihov sistem, a posebno njegovu bazu koja se lozi na te budalastine. Samo ne znam sto niko ne odgovori na pitanje ima li besplatnog rucka ili nema. Nije moguce da vas stra' .

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 03.12.2008. u 16:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
80.129.125.*



+7177 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 15:22 - pre 188 meseci
Citat:
žutokljunac
Dimke, nije valjda da ti je trebao ovaj forum da saznaš da su pumpadžije i kamiondžije lopovi? Eh taj Berlin. :)))


Kao sto sam vec lepo rekao, cenim da vecina kamiondzija i pumpadzija nisu lopovi - bas kao sto ni svi vlasnici privatnih trgovina nisu lopovi i ne rade duple knjige.

To sto ti celu tu profesiju gledas kao neke lopine i prevarante govori vise o tebi nego o njima.

Citat:

P.S. - Mesto na pumpi na jačim mestima, plaćalo se i po 30 soma tadašnjih maraka. Sada verovatno nije tako jer u rezervoarima imaju neku elektoniku koja je umrežena pa administrator prati stanje,


Bravo. Te price o pumpadzijama lopovima su iz nekih proslih vremena kada su svi radili za Jugopetrol i krali sakom i kapom preko onih starih pumpi i tih trikova sa rezervoarima - danas vecina "trikova" ne moze da prodje + vlasnici su privatnici koji i te kako brinu za svoj dzep, a i pitanje je koliki procenat "starih" pumpadzija jeste cinio takve stvari.

Obicno mali broj daje lose ime svima.

Citat:

tako da ne može da se drpa, ali mi se žalio drug koji to radi. Kaže: " Kako smo to uveli, ne možemo da nađemo posadu ". Ovo posada je , osoblje. Ne samo da se plaćalo mesto pumpadžije već su i oni klinci što čiste stakla, davali lovu i trebala im je veza. Strašno.


Za vezu za ciscenje stakla znam, iz prostog razloga sto je to bio fin dzeparac u vreme kada su plate bile 50-100 DM - kako si toliko mogao da nakupis za jedan dan na ciscenju stakala, jasno je zasto su tu trazene "veze", posto su ta mesta na privatnoj svojini pa ti je trebao neko iz pumpe / Jugopetrola da ti sredi "mesto".

Ali to je off-topic. Danas ces tesko da se ovajdis od pumpanja benzina. Nisu ni vlasnici pumpi budale, znas pa da ih "radi" neki pumpadzija:)

Citat:
A kamiondžije, sigurno su jedva čekali da im neko da besplatnu čorbu. Imam drugara, ćale mu godinama radio u AMSS-u. Živeli ekstra. Verovatno od čorbe.


Kao sto rekoh, lopovi i prevaranti su onaj mali broj koji celoj profesiji daje lose ime. Da su svi lopovi, kao sto ti pricas, ne bi se ni isplatilo prevoziti bilo sta.

Corba svakako nece nikog uciniti bogatijim - ali ce ga mozda motivisati da stane bas na toj pumpi i natoci benzin.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 15:48 - pre 188 meseci
Dobro, i znaci ne postoje reklame, ili "marketinske kampanje" od kojih je to sa corbom koje nisu primerene na nekom podrucju ako jesu na drugom? Nego ono sto sljaka u Zanzibaru mora da sljaka i u Hondurasu, a ako ne, ili ako se neko nedo bog usudi da dirne u Veliku Misao genijalnog mislioca koji je to nesto smislio, onda zli Honduras treba sravniti sa zemljom, njegovo stanovnistvo treba vredjati i nazivati imenima, a ove sto su se drznuli da udare na Lik i Delo leciti i poturati im ogledala, jel tako? Jel vas to uce u tom nobles svetu? Onda nije ni cudo sto je u krizi.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 15:54 - pre 188 meseci
Čekaj, priznaješ da se mesto perača stakla na pumpi, plaćalo i da je trebala veza, ali ti čudno da su pumpadžije lopovi. Kažeš, normalno da je trebala veza kad se dobro zarađivalo a plate u Srbiji su bile 100 maraka. Pa zašto su onda ovi što su hteli da rade na pumpi davali po 30 hiljada, ako su mislili da rade pošteno?
Ako je većina bila poštena, a samo mali broj se bavio prevarama, pa sad, eto ja generalizujem.

Ne znam, još nisam čuo da sam prošao pored neke zadužbine, pa da su mi rekli, znaš, ovo ti je izgradio šef stanice na Dejtonu, ili da je izgradio nešto korisno, da je dao lovu humanitarno. Uglavnom sam čuo - gradi kuću, zida vikendicu, kupio je nov auto. Šta znam, biće da sam neobavešten.

Al´dobro, kod privatnika ne mogu da kradu ili bar ne mogu kao pre.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
80.129.125.*



+7177 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 16:08 - pre 188 meseci
Citat:
Lesli Eldridz
Dobro, i znaci ne postoje reklame, ili "marketinske kampanje" od kojih je to sa corbom koje nisu primerene na nekom podrucju ako jesu na drugom? Nego ono sto sljaka u Zanzibaru mora da sljaka i u Hondurasu, a ako ne, ili ako se neko nedo bog usudi da dirne u Veliku Misao genijalnog mislioca koji je to nesto smislio, onda zli Honduras treba sravniti sa zemljom, njegovo stanovnistvo treba vredjati i nazivati imenima, a ove sto su se drznuli da udare na Lik i Delo leciti i poturati im ogledala, jel tako? Jel vas to uce u tom nobles svetu? Onda nije ni cudo sto je u krizi.


Smesna zamena teza, takoreci klasik.

Naravno da je tacno da reklame iz jednog podrucja ne moraju da rade posao na drugom podrucju, ali zasto bi to imalo veze sa ovim konkretnim primerom?

Sta, kamiondzije u Srbiji su drugacije od kamiondzija u Madjarskoj ili Nemackoj u pogledu reagovanja na hladnocu ili razmisljanja gde da natoce benzin?

Jel imate vi neki dokaz za to, ili samo onako pricate da prodje vreme?

Citat:
žutokljunac
Cekaj, priznaješ da se mesto perača stakla na pumpu plaćalo i da je trebala veza, ali ti čudno da su pumpadžije lopovi. Kažeš, normalno da je trebala veza kad se dobro zarađivalo a plate u Srbiji su bile 100 maraka. Pa zašto su onda ovi što su hteli da rade na pumpi davali po 30 hiljada, ako su mislili da rade pošteno? Ako je većina bila poštena, a samo mali broj se bavio prevarama, pa sad, eto ja generalizujem.


Veza je trebala iz prostog razloga sto je pumpa privatni objekat, a "radno mesto" peraca stakla nije bilo uopste regulisano, pa je u zemlji Srbiji u stanju u kakvom je ona bila 90-tih to bilo plodno mesto za korupciju i veze.

Sto, naravno, ne znaci da je svaki pumpadzija bio "lopov" i da se za svako mesto na pumpi placalo "30 'iljada maraka". To su lovacke price - ili su preuvelicavanje malog broja slucajeva, bas kao sto su lovacke price da se na zapadu zaradjuju 'hiljade maraka iz istog tog vremena.

Ljudi u besparici jednostavno obozavaju da pricaju u nekim hiljadama i desetinama hiljada tudjih para.

Citat:

Ne znam, još nisam čuo da sam prošao pored neke zadužbine, pa da su mi rekli, znaš, ovo ti je izgradio šef stanice na Dejtonu, ili da je izgradio nešto korisno, da je dao lovu humanitarno. Uglavnom sam čuo - gradi kuću, zida vikendicu, kupio je nov auto. Šta znam, biće da sam neobavešten.


?! zasto bi neki sef benzinske pumpe gradio neku zaduzbinu?!?! I sta ti smeta njegova kuca i vikendica, mislim pumpa na bitnom putu kao sto je dejtonka je objekat koji zaradjuje dosta novca, pa je sasvim OK da sef stanice ima dobru platu.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-221-177.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 16:31 - pre 188 meseci
jebala vas "corba" [da li je corba ili supa?]
taj ko JE gladan,taj ce svakako jesti,ovako samo nece platiti corbu
taj ko nije gladan ni nece uzeti taj tanjir i kraj

 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 17:25 - pre 188 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Naravno da je tacno da reklame iz jednog podrucja ne moraju da rade posao na drugom podrucju, ali zasto bi to imalo veze sa ovim konkretnim primerom?

Sta, kamiondzije u Srbiji su drugacije od kamiondzija u Madjarskoj ili Nemackoj u pogledu reagovanja na hladnocu ili razmisljanja gde da natoce benzin?

Jel imate vi neki dokaz za to, ili samo onako pricate da prodje vreme?

A jel imate vi neki dokaz za to da je bolje da se ovde kod nas ponudi obicna corba nego corbas' pasulj sa rebarca suva, i sta je reklo istrazivanje trzista, jel bolje da se nudi pileca corba, jagnjeca, govedja, riblja ili mozda corba od povrca? Ili ste samo smandrljali sve to, onako ofrlje, pa sta ispadne, kao i obicno.

Ja sam ovu temu shvatio samo kao dobro zezanje, dok se nisu pojavili eksperti da objasnjavaju, kao i obicno, i onda tezili tome da "uozbilje" temu i objasne neukima sta oni znaju i kakvi su oni baje. Znas, okupili se ovde frustrirani i ne znam kakvi sve, podrivaju sistem, pa ce sad eksperti da budu glas razuma i da rese stvar jednim potezom. Nije nego.

Evo kad si bas zapeo, sad cu da ti ga kazem zasto je to glupo. To sa corbom su oni smislili zato sto je tamo gde su smisljali uobicajeno da se neko kad se smrzne zagreva cajem ili pilecom corbom / supom , i to pijuci je iz solje, sto je ovde nezamislivo. I sad oni sta ce kud ce - eto, da ne bude bas caj, hajde, corbu ce. To je covece ovde glupo i smesno. Ako ti ne znas zasto je glupo i smesno ja to ne mogu da ti kazem. Isto kao sto su glupe, smesne i deplase one reklame koje su samo preslikane sa anglosaskog trzista, ali u njima glume nasi glumci. Ne mogu sad da se setim, a i slabo gledam TV, ali bile su neke reklame u kojima je glumio Nikola Djuricko za neke kredite, i znam da su mi bas zbog toga zapale za oko, sto su bile samo reklame otale preslikane ovde i dibidus nekompatibilne sa ovom sredinom. Glupost na kvadrat. Ja sam jos na prvoj strani rekao da je po meni ideja OK, ali corba kao ponuda je budalastina. Ne vidim ni da je neko stavio noz pod grlo onima koji su smislili tu reklamu pa da se sad nekome to sto se podsmeva toj reklami natrljava na nos, i da mu se govori "oni vas nisu ni pitali kako ce da stavljaju njihovu reklamu" sto je argument iz Monti Pajtona, epizoda 1 ili 2, kad je u TV studiju gost neki Artur Dzekson, arhitekta koji ima dve šupe, pa ga voditelj sve vreme ispituje o šupama umesto o arhitekturi, i onda se ovaj na kraju pobuni, a voditelj ga izbaci iz studija uz vikanje "ti kad pravis emisiju pricaj o cemu hoces, a ja cu u mojoj da pricam o cemu ja hocu". Eto, oni nam nisu trazili dozvolu, pa se mi ipak podsmevamo, za sta ni mi od njih nismo trazili dozvolu, pa smo kvit. Bilbord im je na javnom mestu, molim lepo, znaci da moze svako da kaze sta hoce o njemu, da ga gadja flasama, da piša po njemu (ako ga ne uhvate) ili da radi bilo sta drugo. Sve to nema veze, ali da je corba kao ponuda ovde budalastina, budalastina je. Prihvatite to ili se i dalje nervirajte pa iznosite strucne ekspertske analize, vasa stvar.

Izem ti kapitaliste, popizdeli na prvu kritiku. Ja sam mislio da vi kapitalisti volite izazove i borbu neprestanu. Ove kritike i podsmevanja treba da vam budu izazov, pa mozda i da kazete, pa dobro, stvarno bi bilo bolje da su ovde ponudili pasulj, njih isto i kostao kao ta corba, ili nesto neznatno skuplje, razlika je u par dinara, manje od 5 (ako hocete analizu dobicete je, u stvari evo je; kilo suve koske oko 100 dinara, kilo pasulja oko 200, ostalo je zanemarljivo, od toga moze da se skuva oko 5 litara prvoklasnog corbastog pasulja = 20 tanjira = 15 din tanjir) a ne da budu razlog da lupate sakom o sto i derete se "ja sam u pravu" kao prave srbende. Sta da radis, dzabe se koprcate, geni su to.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!03.12.2008. u 17:52 - pre 188 meseci
Dakle Lesli umirem . :))) Da te nema trebalo bi te izmisliti.

Ali šta će Ventura sad da kaže. Suljpa tanjir - 15 dinara, a on čorbu sračunao - 150. To je bre neka fensi čorba. Ajd čorbe ti kad se vrati pitaj ga da i on izbaci svoju računicu i pitaj ga, kakva je čorba. Je l ´onako klot ili ima i mesine.

Pa pazi, mislim garant je sipo 150 litara jer bre hladno je, mora čovek da se ugreje, a i što da ne, skup pasulj, čorba još skuplja, a drugi ponuđači ništa ne daju.

@Dimke
Kako što pumpadžija da gradi zadužbinu. Pa i oni su ljudi i imaju velike plate. Sam si reko.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 31632 | Odgovora: 139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.