Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!

[es] :: Zaštita :: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!

[ Pregleda: 2207 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
79.101.255.*



+12 Profil

icon Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!19.11.2008. u 01:55 - pre 187 meseci
Pošto firma slavi rođendan, nude svoj Zone Alarm PRO besplatno kao rođendansku čast.
Ponuda važi samo 24 časa

Download FREE ZA PRO


"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!20.11.2008. u 18:54 - pre 187 meseci
Prijavio sam se, dobio Key za Pro verziju, skinuo tzv.downloader, i krenuo u online instalaciju.

Prvo me je klasicno zezao TrueVector (stopped responding), sto je dovelo do toga da instalacija novog Pro i deinstalacija starog Free zavrse "ni tamo ni ovamo".

Nakon ubijanja procesa i reinstalacije, izgubila mi se Internet konekcija. Posle ponovljene deinstalacije (koja je ovog puta dovrsena) i opet restarta, Internet jos nije proradio!

Onda sam bezuspesno pokusavao da nesto isproveravam i ispodesavam oko konekcije, ali sve je bilo uzaludno. Taman kad sam pokrenuo Acronis True Image (nakon par minuta) da vratim sistem iz backupa od pre par dana, Intenet konekcija je ponovo bila uspostavljena (?!).

Tada sam konacno instalirao tu fucking Pro verziju, i sada sve radi.

Naravoucenije: prvo deinstalirajte staru verziju.
 
Odgovor na temu

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+322 Profil

icon Re: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!20.11.2008. u 21:04 - pre 187 meseci
Hajde kad vec niko nece da se zahvalim pokretacu teme u moje i vase ime sto nas je obavestio za ovu lepu pogodnost.
 
Odgovor na temu

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-1.sezampro.yu.



+322 Profil

icon Re: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!20.11.2008. u 22:27 - pre 187 meseci
Hm... znaci ne verujem. I meni se desila gotovo identicna situacija. Instaliram lepo bez problema a onda.... Shvatim da mi Internet radi sve osim Opere. Kazem ok verovatno sam joj mahinalno zabranio pristup. Udjem u ZA pogledam kad ono pristup slobodan. Hm... mozda ima neka sitnica koju ne znam... Obrisem operu iz liste sa namerom da kad je ponovo startujem ponovo ce me ZA pitati da li da joj dopustim i sve ce biti uredu... Tako je i bilo, oitao me, ja joj odobrio ali ne desava se nista. Onda slucajno skontam da gle cuda JEDINO gde mogu da odem je sajt elitesecurity. Znam da je smesno ali verujte. Pokusao sam sve adrese kojih sam se setio i nista nece. Onda sam pomislio hajde da pokusam preko Internet Explorera, racunam njemu nisam nista podesavao.. Pokusam ono nece. Pomislio sam da su u konfliktu ZA i BitDefender koji u sebi ima FireWall iako sam ga iskljucio ali sta znam mozda ne dozvoljavaju da se iskljuci u potpunosti vec nesto ostane u pozadini. Iskljucim ZA da se ne mesa, probam ...nista. Onda pomislim mozda je Bit blokirao saobracaj posto daje upozorenje da mu je iskljucen FireWall. Ukljucim ga opet se ne desava nista. Poludim, dezinstaliram ZA i ostavim bitDefender kao sto je bilo i pre instalacije a Internet i dalje ne radi. Sada ne mogu vise uopste ni da se konektujem. Pokusavam da proverim postavke Interneta sve je uredu ali ne radi. Ponovo reinstaliram sve potrebno za Internet i dalje nece. I sto kaze covek u prethodnom postu taman sam hteo da se uhvatim za Acronis kad sve proradi kao da nista nije ni bilo. Da li je moguce da nam se ovo obojici desi na slucajnost?
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!21.11.2008. u 06:23 - pre 187 meseci
ZA je oduvek imao problema oko deinstalacije i ponovne instalacije, sto se lako moze proveriti na njihovom forumu. Mogu misliti tek sta je kada se ide na overwrite i sl. Uz sve to instalacija nudi i da sacuva prethodna podesavanja, sto sam ja odbio upravo iz razloga da bude sto cistija start situacija.

Takodje upravo je ZA najveci krivac za usporeni Shutdown. To se moze lako utvrditi prelaskom misem (refresh) kroz tray ikone. Uvek je ZA taj koji blokirala gasenje.

itd...

Bez obzira, imao sam zelju da probam Pro verziju i hvala autoru teme za obavestenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Zone Alarm PRO - BESPLATNO (samo jedan dan)!

[ Pregleda: 2207 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.