Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektrotehnicki prirucnik

[es] :: Elektronika :: Elektrotehnicki prirucnik

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 85183 | Odgovora: 96 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.180.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Elektrotehnicki prirucnik05.11.2008. u 17:21 - pre 188 meseci
Ljudi imam jedan problem. Nigde ne mogu da nadjem da kupim neki od sledecih prirucnika u stampanom obliku, a trebaju mi sledeci prirucnici. Svi prirucnici su elektrotehnicki i jako su dobri, a Vi meni recite gde da ih kupim.

1-Kajzerov prirucnik

2-Koncarev prirucnik

3-Vestermanov prirucnik

Ako se setim jos nekog dopisacu ! ! !
Pitanje je gde ima da se kupe na teritoriji Republike Srbije ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

veselinovic
Jovan Veselinovic
Ist. Sarajevo

Moderator
Član broj: 7761
Poruke: 3871
91.191.7.121



+334 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik06.11.2008. u 18:45 - pre 188 meseci
Os westermana u elektronskom obliku?
Posto ce biti beskonacno jel moze i meni, ponude do subote ujutru a onda saljem svima koji se prijave, poslije tog roka nikome i slus.
Tak'i smo mi iz rezije, sta ces.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.251.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik06.11.2008. u 22:28 - pre 188 meseci
Ovako, sobzirom da je Robert 63 resio da mi pokloni u papirnoj formu Koncarev prirucnik, ja mu se ovim putem javno zahvaljujem.
Neko mi je obecao da ce uploadovati westermana ali necu sad reci ko jel covek mozda nece da mu se ime nadje ovde....nebitno, ali posto nisam siguran 100% u upload tog prirucnika, evo i ja se javljam. Jedno pitanje jos, on mi je rekao da je taj westerman u PDF-u 120Mb kako ti to onda saljes, uploadujes negde jel ?
Znaci za sada nemam jos nijedan prirucnik od gore navedenih, ali cekam vikend za Koncara od Roberta, i uzdam se uskoro u westermana, znaci fali ce mi jos Kajzer ! ! !
P.S. Ako neko zna jos neki dobar elektrotehnicki prirucnik neka preporuci ! ! ! Na Srpskom naravno ili nekom od EX YU jezika ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
79.101.250.*

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 18:41 - pre 188 meseci
Imam 3 DVD-ja puna sa knjige,prirucnike itd. iz elektrotehnike,elektronike,el.merenja,fizike,matematike na ruskom i engleskom.Ako nekome nesto treba mogu pogledati za dva-tri dana posto trenutno nemam vremena.
 
Odgovor na temu

robert63

Član broj: 55855
Poruke: 3732
93.86.1.*



+101 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 18:59 - pre 188 meseci
jockeal:

aj pogledaj to i ponudi TO svima !

Bilo bi
lepo-pametno-a-ni-NE-znas-kako---------K O R I S N O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
79.101.250.*

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 19:03 - pre 188 meseci
Citat:
robert63: jockeal:

aj pogledaj to i ponudi TO svima !

Bilo bi
lepo-pametno-a-ni-NE-znas-kako---------K O R I S N O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pogledacu sutra kad nadjem te dvd-je (znam gde stoje nego dok dodjem do njih - guzva)!Trenutno radim neku web aplikaciju i imam rok da je odradim pa trenutno ne mogu.Sutra sigurno.

Napisite sta vam sve treba,posto nisam procitao sta je sve nadjeno i sta se jos trazi.

A mozete slobodno i da mi posaljete PM i potrazite neku knjigu pa cu kad je uploadujem da Vam posaljem link.

Knjige su u pdf i DjVu formatu.
 
Odgovor na temu

robert63

Član broj: 55855
Poruke: 3732
93.86.1.*



+101 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 19:34 - pre 188 meseci
OK.OK...
Bitno je da znas Sta sve ima,,,,,,da znas cime raspolazes !
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.251.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 23:08 - pre 188 meseci
Prvo zelim da demantujem ono sto svi pitaju da li je kasno za link, NIJE KASNO to je neko od moderatora pomenuo ali ja imam link i delim ga svima koji zatraze, zato svi koji traze samo naprade, dobicete link ! ! !

E sad da krenem redom:
Citat:
robert63: ptak 13. :

Nikola,,,

Taknuto-Maknuto-Knjiga-PTT-Poslato !--Danas !

pozdrav !

Hvala Roberte ocekujem do ponedeljka knjigu ! ! ! Hvala puno ! ! !
Citat:
jockeal: Imam 3 DVD-ja puna sa knjige,prirucnike itd. iz elektrotehnike,elektronike,el.merenja,fizike,matematike na ruskom i engleskom.Ako nekome nesto treba mogu pogledati za dva-tri dana posto trenutno nemam vremena.

Kazi mi imas li tu nesto na Srpskom, na Engleskom mogu i sam naci svega i svacega ali dobro to mi je mozda i zanimljivo, dok Ruski nemam pojma, ali za seme i nije potreban jezik, dok za teoriju itekako jeste ?
Citat:
Uroš Kiković: link!!!


Urose, hvala sto si svoj prvi post napisao u ovoj temi ! ! ! :)))) heheh

I sad svim ostalima da kazem da sam sakupio dosta prirucnika i da mi fali onaj za koji sumnjam da cu ga ikad naci a to je KAJZEROV prirucnik, znaci fali mi samo KAJZER.
A dobavio sam Vesstermanov, ("uskoro" Koncarev), Stojarski, i dva prirucnika sa vise skole u Nisu, a oni su dela miodraga S. Brankovica.
Za sada su u e obliku samo Vesterman i Stojarski ! ! !
Hvala svima i kome je god potreban prirucnik neka se javi da iskoristimo maximalno trajanje linka, jel posle 90 dana link ce biti nevazeci ili posle 100 000 downloada :)))) ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.251.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik08.11.2008. u 23:26 - pre 188 meseci
Ljudi upravo mi je neko javio da link vise nije validan i posto je tako, potrudicu se da do sutra ili prekosutra ozivimo link i da nastave svi sa downloadom. Nadamse da ce sve isi po planu i da ce svi moci da skinu vestermanov prirucnik . Jos jednom se izvinjavam nisam ni ja znao. Ali potrudicu se da vam ispunim zelje ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
79.101.232.*

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 11:36 - pre 188 meseci
@ptak 13.

Vrlo malo knjiga su mi na Srpskom!Vecina je na engleskom i ruskom jeziku.Kvalitet PDF i DjVu fajlova je vise nego odlican.Sve seme se lepo vide i naravno kao sto si rekao mozes ih koristiti iako ne znas ruski jezik.Popis svih knjiga cu uraditi (imam program za to) i poslacu svakom ko mi posalje poruku.Sve sto vam treaba,a ja budem imao stavicu na RS i poslacu Vam link.
 
Odgovor na temu

Mr.Hyde
Uzice

Član broj: 83292
Poruke: 141
*.dhcp-pool-ue.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 11:56 - pre 188 meseci
Stampani Vestermanov prirucnik imas da kupis u Stylos-ovoj knjizari na FTN-u u NS-u.
Ovo je jedan stvarno odlican prirucnik koji imam vec 3-4 godine u elektronskom obliku i kad sam video da ima i stampano izdanej da se uzme, odusevio sam se (mada, ubrzo sam se i slogirao, posto isti primerak kosta 3.5k dinara ;) )
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8358
*.3dnet.co.yu.



+1344 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 12:00 - pre 188 meseci
I ja se prijavljujem za sve linkove
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
212.200.217.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 13:30 - pre 188 meseci
Ljudi uploadovacu samo sto imam ADSL koji ima upload od 6Kb/s i ici ce dosta sporo ali uploadovacu cim uploadujem delim link dalje ! ! !
Da video sam i ja tu carobnu cenu od 3500 RSD i iznenadio se :)
Ako uspem da uploadujem saljem vam link, ako neuspem naci cu nacina da uspem :) trudicu se i nadamse da cu uspeti .
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 19:35 - pre 188 meseci
Bar knjiga ne fali. Evo trenutno doc koji mi duze vreme stoji tako da ne garantujem da svi linkovi rade.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.169.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik09.11.2008. u 21:16 - pre 188 meseci
Ljudi znam da ce se brzo i ovaj link ugasiti jel vas je preko deset, ali evo prva desetorica ce skinuti knjigu, ja sam danas 7 sati uploadovao i zavrsio upload, evo link
http://rapidshare.com/files/16...trotehnicki_Prirucnik.rar.html

E odradicu jos jedan upload nocas i ujutru ide verovatno jos jedan link, i uploadovacu dokle god Vi trazite.
Molim moderatore, super moderatore i ceo ES tim da ne obrisu link jel je ova tema bas zazivela :)
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

JECHAM
Odrzavanje visokog napona
Smederevo

Član broj: 13031
Poruke: 742
93.86.40.*



+8 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik10.11.2008. u 14:40 - pre 187 meseci
Po meni je prilicno dobar:

Radio prirucnik za amatere i tehnicare
Dr. Bozo Metzger(YU2BR)
Commo Compact 23
četvorokraki mešni ventil sa motorom i priručnom elektronikom
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
79.101.212.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik11.11.2008. u 04:15 - pre 187 meseci
LJuddi evo novog linka
http://rapidshare.com/files/16...trotehnicki_Prirucnik.rar.html
ne znam kol,iko ce da traje, pospan sam i odoh u krevet, buce jos uploada, i drugih prirucnika....:)))))pozzzz
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.210.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik11.11.2008. u 20:12 - pre 187 meseci
Momci super ste hvala vam. Evo javno da kazem da sam dobio prirucnik od Roberta i beskrajno mu hvala, prirucnik je jako dobar, malih je dimenzija, takoreci dzepni ali zato ima 840-860 strana koje su kucane jako jako malim fontom negde oko 8-9 je font, sto znaci da je jako jako mnogo informacija tu stalo. Evo sad mog primera, uploadujte Vi koji hocete i evo ja sam zavrsio 100% uploada i cekam link od rapida, znaci racunam na vas dvojicu i to je onda 30 download, i pokricemo potraznju, ali to nije sve. Ja imam jos 10-15 knjiga koje su jako jako strucne, jedni senzori, odnosno 3 knjige o senzorima i 2 praktikuma i 30-ak diplomskih radova su mi na jednom IMAGEu odnosno nesto je radjeno kao flash animacija kkoja pokrece te knjige u PDF-u jako jako dobro i korisno. Te tri knjige su jako velike sumnjam da ijedna ima ispod 200str. i one su 200Mb i to planiram da uploadujem. I pored toga imam jos 15-ak manjih knjiga koje cu skupiti u jedan "Rar file" i uploadovati, ali ajde posle toga kad ja uploadujem, da se nastave uploadi, mislim da nije problem pomoci svima jel je jako jako tesko danas doci do kvalitetnog prirucnika a da za to ne treba odvojiti par hiljada dinara, plus PTT troskovi, ili putarina i sl.... a nemaju svi finansije a mnogi zele da uce :)))) tako da ja cu dati moj doprinos a nadam se da ce te i vi uraditi slicno sa vasim knjigama i prirucnicima u e obliku. E sad ovo knjige ne mislim na srednjoskolse udzbenike vec na neke nazovi prirucnike i bas knjige....
Cim stigne link kacima ga ovde :)
Pozdrav svima i super ste, napravicemo ovu temu jako zanimljivom ako svi timski radimo.
ja sam za sada skupio 2 prirucnika sa vise elektrotehnicke skole u Nisu ( stampani oblik)
Vestermanov prirucnik ( e oblik, 140 Mb)
Stojarski prirucnik E oblik, PDF, 10-15 Mb
Koncarev prirucnik (stampani oblik)
E sad ove stampane cu mozda da skeniram, ne znam sve zavisi od obaveza, a i pored obaveza kako rece meni Robert63 moraju obaveza da budu i devojke:))))))
Hvala svima, pozdrav ! ! ! LINK USKORO ! ! !

Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.210.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik12.11.2008. u 05:47 - pre 187 meseci
I evo konacno linka za download Vestermanovog prirucnika
http://rapidshare.com/files/16...trotehnicki_Prirucnik.rar.html

Vi uzivajte u downloadau i samom prirucniku a ja odoh u skolu :)))))
Citat:
ptak 13, probaj na megaupload, mislim da su bolji od rapidovaca.

Ma navikao sam na rapid, i evo rade i oni dobro :))) hvalana savetu, probacu...
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

risp73

Član broj: 10771
Poruke: 1182
*.teol.net.



+40 Profil

icon Re: Elektrotehnicki prirucnik12.11.2008. u 06:53 - pre 187 meseci
Sinoć mi puk'o pred sami kraj pa ga ponovo startovao i ostavio da radi. Pogledam jutros kad on i završio i nije završio - kaže da je završio 100% ali i dalje kao da nešto uploaduje. Od linka ni traga.
Zna li neko koj' mu je?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Elektrotehnicki prirucnik

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 85183 | Odgovora: 96 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.