Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

bluetooth povezivanje sa računarom

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: bluetooth povezivanje sa računarom

[ Pregleda: 4266 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rastovacdrazen
rastovac drazen
trgovac
novi sad

Član broj: 171665
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon bluetooth povezivanje sa računarom03.11.2008. u 10:20 - pre 188 meseci
HP IPAQ 614C,
pokušavam da ostvarim komunikaciju između HP IPAQ 164C preko bluetooth sa računarom,i nailazim na sledeće.
software od bluetootha je regularni instaliran (blue solei),i 100%radi,proverio sam spajajući nokiu n95 na njega.
Šta se dešava sa IPAQ,objasniću vam sada:
računar prepoznaje ipaq,pronašao ga je i vidljiv je. Sa ipaq-a šaljem fajlove na računar bez problema(to potvrđuje ispravnost),ali kako "SAMO NA NAČIN KAO KAD ŠALJEŠ FAJLOVE SA TELEFONA NA TELEFON"znači ne vidim ga kao "particiju"(nemogućnost prevlačenje fajlova),i kada otvoim MY COMPUTER,i kliknem na ikonu od telefona ona se otvori a u njoj ništa,dok kad ga spojim na USB,tada vidim komplet sadržaj telefona.

Napomena koja bi mogla da pomogne: instaliran je activesync,i preko usb radi odlično,jedino nisam uspeo da uradim kompletnu sinhronizaciju preko outloka(ali koliko sam shavtio to i nije toliko bito za prebacivanje fajlova,ali bez toga ne može da ažurira imenik,podsetnik...što mi i nije važno.)

svaki savet je dobrodošao,već ste mi pomogli da se snađem u nekim opcijama sa za neme novim uređajima.


[Ovu poruku je menjao rastovacdrazen dana 03.11.2008. u 11:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
93.86.12.*



+7 Profil

icon Re: bluetooth povezivanje sa računarom06.11.2008. u 11:32 - pre 188 meseci
radi active sync preko bluetootha

moraces da omogucis neki com port napr 6 za to, da u active syncu omogucis konekcije preko bluetootha ne znam dali u tvom telefonu postoji jos nesto dodatno
jedina stvar za koju nisam siguran dal moze da radi sa driverima kojim si instalirao sa dodatnog cd-a za bluetootha (meni napr nije htelo da radi sa msi bluetooth sa njegovim driverima koje sam dobio na cd-u al jako davno sam se igrao sa tim mozda i moze) al sa microsoftovim genereckim radi kako treba

kad budes povezao kako treba i sinkovao kroz bluetooth imaces opciju pass through... kao i da je povezan kablom i naravno moci ces da vidis svoj uredjaj i mycomputer-u i da transferises fajlove, znaci poenta mora telefon preko active synca da bude povezan sa pc-jem preko bluetootha, drugacije nece ici, barem mislim
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: bluetooth povezivanje sa računarom

[ Pregleda: 4266 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.