Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problemi sa dacia vozilom

elitemadzone.org :: AutoZone :: Problemi sa dacia vozilom

[ Pregleda: 1942 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
77.46.234.*



+26 Profil

icon Problemi sa dacia vozilom27.10.2008. u 22:31 - pre 189 meseci
Imam relativno novu daciu 1.6 ( stara oko godinu dana ) sa ugradjenim plinom kod "proizvodjaca". Imam par problema posle godinu dana perfektnog rada pocela je da se gasi dok je na benzinu ( tj dok ne predje na gas ) i to iz cista mira dok vozim, ili cima ili se ugasi. Treba da je vozim u servis pa me zanima ako neko zna unapred sta moze biti problem.

Pre sam vozio jugica i kada bi se ugasio u voznji nebi bilo nikakvih problema tj mogu da upravljam i da normalno kocim, medjutim sad kod dacije ukoliko se ugasi u krivini posto ima servo i abs , volan postaje skoro neupotrebljiv a takodje i kocnica tj bolje bi kocio kao Flintstone nego koristeci kocnicu :)
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.191.*



+5251 Profil

icon Re: Problemi sa dacia vozilom28.10.2008. u 11:33 - pre 189 meseci
Pregledaj ventil za benzin, koji se ukljucuje kada prebacujes na plin. Takodje moze da bude i pumpa za gorivo, regulator pritiska goriva. Proveriti kako je, pri ugradnji plinske instalacije, odradjen blok za prekid dotoka goriva, da ne preopterecuje pumpu..

Moguce je da se ventil incidentno ukljucuje, i prekida dotok goriva, ili da, zbog prljavstine, ne uspeva da se otvori dovoljno

Poz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Problemi sa dacia vozilom

[ Pregleda: 1942 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.