Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski tema "DDS filteri u prehrambenoj industriji" pomoc...

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski tema "DDS filteri u prehrambenoj industriji" pomoc...

[ Pregleda: 2319 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aleksandr

Član broj: 37105
Poruke: 13
77.46.189.*



Profil

icon Seminarski tema "DDS filteri u prehrambenoj industriji" pomoc...27.09.2008. u 16:02 - pre 189 meseci
Zovem se Aleksandar i treba mi pomoc u vezi seminarskog iz predmeta industrijska informatika na trecoj i zavrsnoj godini Visoke Tehnicke skole iz Subotice.
Danima vec trazim po netu i uspeo sam da nadjem da se DDS filteri koriste u recimo seceranama i znam i zasto se koriste ali nigde ne nalazim konkretno sta su DDS filteri.
Znaci meni bi trebalo par recenica ili makar jedna koja definise sta su konkretno DDS filteri. Naravno da bih bio prezadovoljan i sa linkom moze i na engleskom samo neku informaciju gde bih mogao to da saznam.
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

aleksandr

Član broj: 37105
Poruke: 13
77.46.189.*



Profil

icon Re: Seminarski tema "DDS filteri u prehrambenoj industriji" pomoc...28.09.2008. u 03:05 - pre 189 meseci
23 pregleda nema odgovora, zar stvarno niko ne moze da pomogne?
Platicu za informaciju samo bar jedna obicna definicija moze i svojim recima sta su konkretno DDS filteri.
Molim vas pomozite.....:(
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski tema "DDS filteri u prehrambenoj industriji" pomoc...

[ Pregleda: 2319 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.