Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt

[ Pregleda: 1577 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zvecanac
penzioner
Srbija

Član broj: 191531
Poruke: 3
93.86.109.*

Sajt: www.matlutke.com


Profil

icon Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt17.09.2008. u 14:22 - pre 189 meseci
Vase misljenje o www.matlutke.com
Dizajner maskota,lutaka,suvenira...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt21.09.2008. u 12:59 - pre 188 meseci
Ako misliš na dizajn, po mom (laičkom) mišljenju, dizajn je prilično generički (basic, no thrills).

Imam par zamerki/sugestija. Na primer na Glavnoj stranici onaj paket koji se otvara i sadrži nekakvu poruku, upotrebljen je prilično nečitljiv font - imao sam poteškoća da pročitam šta ustvari tu piše, pa se onda paket zatvori i na kraju sam odustao od iščitavanja celog sadržaja. Znači moja sugestija bi bila - promena fonta.

Zatim na http://www.matlutke.com/c.htm ima skroz na kraju nedoslednost u tome što su pomešane latinica i ćirilica.



To bi takođe (po meni) trebalo ispraviti, i tako. Na prvi pogled toliko od mene :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

zvecanac
penzioner
Srbija

Član broj: 191531
Poruke: 3
93.86.66.*

Sajt: www.matlutke.com


Profil

icon Re: Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt21.09.2008. u 16:24 - pre 188 meseci

Hvala ti na iskrenom savetu ,potrudicu se uskoro da otklonim nedostatke koje si uocio i jos po nesto,sto tek sada jasnije vidim.
Dizajner maskota,lutaka,suvenira...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt21.09.2008. u 21:44 - pre 188 meseci
Isto tako bih ti savetovao neki veseliji izbor boja, u kontekstu teme sajta. Crna pozadina i žuta slova nisu baš najsrećniji izbor.

Inače po samom sajtu se vidi da je u pitanju rad početnika, tako da se ne bih previše bavio kritikovanjem samog dizajna - valjda će autor vremenom i sam sagledavati i učiti nove stvari. (neki prekaljeni web dizajner bi ovaj sajt verovatno ismejao)

Bavio sam se samim sadržajem i svrhom sajta (suštinom na neki način).
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Po Vasem mislenju kakav je ovo sajt

[ Pregleda: 1577 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.