Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bezicni prenos slike

[es] :: Digitalne kamere :: Bezicni prenos slike

[ Pregleda: 5011 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HappyIndividuals
Željko Toševski
Požarevac

Član broj: 166623
Poruke: 88
gw.evizo.net.

Sajt: https://www.youtube.com/u..


Profil

icon Bezicni prenos slike18.07.2008. u 01:50 - pre 191 meseci
Da li je imao neko iskustva sa prenosom slike preko wireless video sendera koji rade po 802.11 standardu. Znam da se koriste kao oprema za video nadrzor. Ja bih koristio za prenos video signala od kamere do video miksete na udaljenosti do npr. nekih 50-60-ak metara. Moze li se kvaliteno prebaciti PAL signal ili je resenje ostati na cvrstoj vezi tj. kablu. Pri tom treba imati u vidu da bi uredjaj trebao biti vezan za snimatelja i prakticno bi bio mobilan. Ima li neko misljenje o tome?
 
Odgovor na temu

Reperr

Član broj: 86722
Poruke: 173
*.tz.dlp481.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Bezicni prenos slike25.07.2008. u 16:42 - pre 190 meseci
I mene ovo zanima! Nadam se da će biti odgovora!

Ja koristim kablove sa BNC konektorima, te je isti vrlo osjetljiv i začas e pokvari, počne prekidati i sl!
McLaren Mercedes Fan

www.icentar.com

Nove tehnologije Bosne i Hercegovine
 
Odgovor na temu

ilic aleksandar
student
beograd

Član broj: 191402
Poruke: 14
87.250.48.*

Jabber: ACA FACA


Profil

icon Re: Bezicni prenos slike29.08.2008. u 14:41 - pre 189 meseci
I ja imam pitanje sto se tice bezicnix kamera treba mi mikro kamera sa malo vecim dometom npr:2km ili vise sa mogucnoscu prenosa slike i tona a da prenos ide preko tv ili kompa gde da nabavim i kako je to moguce ,ja sam iz bg:a da je povoljno uzgred dali te kamere postoje, kazu mi neki treba ti ekstra opticka vidljivost i jos sto djavola te ljude sam nasao preko nekix oglasa ali zakljucio sam da je vecina tix ljudi gomila prevaranata koji samo zele da s oprostenjem navuku ljude i uvale im nesto sto uopste ne funkcionise i plus ti prodaju po paprenoj ceni a to uopste nije to sto ti treba mada razumem ja to normalno nisam mutav niko te ne tera da kupujes od lica koja nemaju firmu nit mogu da ti izdaju racun maa jednostavno nece da cuju rec kad im se javis sutra i kazes da nesto ne radi kako treba,probao sam ja u radnji nije da nisam ali ti ljudi obicno misle da kad im trazim tako nesto ,da mi treba za neko voajerisanje ,da xocu da krisom snjmam ribe ili bog zna kakve perverzije ili kao u fazonu ej idi kupi kod kineza-zdravo, necu da kazem da ne zvuci tako al evo da bi ste me razumeli objasnicu vam zasto mi treba i bicu iskren ,naime bratu su mi opljackali kucu ja zivim nedaleko od njega a sumnjam na prvog komsu ,ne zelim da provali da gledam pa mi zato treba takva stvar ovi u radnji mi nude neke alarmne sisteme i cuda ali necu interesuje me[ bas ovo] nadam se da ste me razumeli ,ne zelim da me izvali.Molim vas objasnite mi ovo za vidljivost ako se razumete i kako moze da se napaja kamera a da nije preko nekix zica koje vode u kucu javite mi sto pre ako moze ina mejl [email protected] jer od nedavno sam clan foruma tako da ne znam kako sve funcionise dali moram samo ovde da pisem i pratim poruke.NEMOJ DA VAS MRZI DA CITATE KAD VITE OVOLIKI TEKST MOLIM VAS POMOZTE!!!!!!!!!!
GAGULA
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Bezicni prenos slike

[ Pregleda: 5011 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.