Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AMR modem na Mandrake 9.0

[es] :: Linux mreže :: AMR modem na Mandrake 9.0

[ Pregleda: 2080 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon AMR modem na Mandrake 9.0 27.10.2003. u 00:41 - pre 249 meseci
na pocetku pozdrav i izvinjenje moderatorima sto nisam odmah postavoi pitanje na ovom mjestu nego sam isao na opstu diskusiju.

Pitanje je sledece:

Imam smart link-ov amr modem (mislim da je njihov jer mi pod windowsom radi sa njihovim drajverima i to odlicno) pa me interesuje da li je neko od Vas instalirao ga kada na linux.
Skinuo sam neke drivere za linux sa http://www.smlink.com i nekako ja skontam ono sto pise u readme fajlu ali ne znam dalje nista.
kako da napravim konekciju? Napominjem da sam isao na podesavanje konekcije i kad stavim da je modem na portu dev/modem kako je pisalo u readme fajlu on ga ne vidi. Probavao sam i ostalih 8 portova ali nista.
Sta treba da radim sa modules.conf fajlom da bi se taj driver pokretao pri boot-anju linuksa.
Inace sam pocetnik u linux-u pa me interesuje da li postoji neka self extract arhiva za instalaciju drivera ili da li se moze napraviti ako imas drivere u tako za***. obliku?
Hvala unaprijed!!!



 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: AMR modem na Mandrake 9.0 28.10.2003. u 09:23 - pre 249 meseci
evo sve je proradilo sa verzijom drajvera 2.7.10 koje sam skinuo sa smlink-ovog ftp-a. Napisacu kratki tutorial za sve one koji nisu uspjeli da instalisu ovu vrstu modema a dok to ne napisem (nemam vremena trenutno) kontaktirajte me preko maila ili ovoga foruma ako imate isti problem!
pozdrav



 
Odgovor na temu

[es] :: Linux mreže :: AMR modem na Mandrake 9.0

[ Pregleda: 2080 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.