Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konfiguracija Wimax - Colubris Networks

[es] :: Wireless :: WiMax :: Konfiguracija Wimax - Colubris Networks

[ Pregleda: 4716 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Twilight Zone
Twilight Zone

Član broj: 131750
Poruke: 20
190.8.32.*



Profil

icon Konfiguracija Wimax - Colubris Networks08.06.2008. u 09:04 - pre 193 meseci
Ne znam da li sam postavio temu na pravo mesto,ako treba neka se premesti.
Imam problem koji vec danima pokusavam sam da resim ali ne ide,priznajem da nemam dovoljno iskustva.(Da,znam i za Google ali ovaj put mi nije pomogao. )
Ovako : primam Wimax signal i on funkcionise dobro,stabilan je i brz, ali mi zbog dalje distribucije i sistema naplate wifi usluge klijentima treba slanje signala preko Colubris Networks kontrolera (koristimo modele MSC-3200 i MSC-3300 /MultiService controllers) .Znaci,Wimax signal koji ima jednu IP adresu 192.168.... treba da "preusmerim" na public access wifi koja dalje po potrebi deli druge adrese,takodje opseg 192.168...e tu nastaje problem. Ne znam da li je problem sto je default gateway 192.168.1.1 kod oba sistema ili postoje razliciti standardi ili je nesto drugo ali nikako ne mogu da dobijem internet preko mog Colubris-a.Namestanja su dobra,sve kao u uputstvu , ali jednostavno nema wifi signala. Dobijem colubris default login stranicu ali dalje ne ide. Sva oprema je ispravna,provereno. Ima li neko ideju ili resenje iz prakse,sta stvara problem i na cega treba da obratim paznju ? Bilo kakva pomoc je dobrodosla.
I`ve gone to find myself, if I get back before I return, please keep me here.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: WiMax :: Konfiguracija Wimax - Colubris Networks

[ Pregleda: 4716 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.