Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?

[es] :: Baze podataka :: gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?

[ Pregleda: 4755 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlnikolic
none
smederevo

Član broj: 181544
Poruke: 22
147.91.208.*



Profil

icon gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?04.06.2008. u 12:08 - pre 193 meseci
pozdrav svima,


poceo sam da ucim baze podataka, i nemogu da se pozalim da mi ide lose ;), ali bih voleo da mogu negde da nadjem neke primere ili bar jedan lepo objasnjen primer baze podataka ali neki veci od video kluba prodavnice itsl...

hvala
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?04.06.2008. u 13:05 - pre 193 meseci
baze pravis sam (tako je najbolje, jeste smor popunajvanje sa test primerima)

primere relacija/modela objekti-veze imas na jednom sajtu ciji link ces nacu u jednoj od bivsih top tema koje su linkovane u, trenutno, jedinoj TOP temi

naravno, obavezno je da ucis iz dobre literature (ima preporuka u starijim temama) i da pocnes lepo od osnova, da skapiras sta je sta a ne da odmah radis sql zadatke


ovo sve pisem pod uslovom da sam te dobro razumeo
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

chachka
Srđan Mijatov
Programer
BUS Computers
Kikinda

Član broj: 53780
Poruke: 576
79.101.179.*

Sajt: www.baze-podataka.net


+4 Profil

icon Re: gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?04.06.2008. u 13:14 - pre 193 meseci
Pogledaj temu Primer baze u Postgresql - jel ima ko?.

Citat:
momsab: primere relacija/mdoela objekti-veze imas na ejdnom sajtu ciji link ces nacu u jendoj od bivsih top tema koje su linkove u, trenutno, jedinoj TOP temi
Mala ispravka: Trenutno postoji pet top tema a jedna od njih je i 'Korisni linkovi' u kojoj se nalazi link ka sajtu kojeg spominješ. Ta tema je otvorenog karaktera i ko god misli da ima dobar link da podeli, dobro je došao.
"The best code is no code at all."
- Zidar (ES član)
"Biggest obstacle to learning
SQL is unlearning procedural
programming."
- Joe
Celko
"Minimize code, maximize data."
- A. Neil Pappalardo
 
Odgovor na temu

vlnikolic
none
smederevo

Član broj: 181544
Poruke: 22
147.91.208.*



Profil

icon Re: gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?06.06.2008. u 11:30 - pre 193 meseci
e,

hvala lepo ljudi ima sta da se probere po ovim linkovima
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: gde naci neki veliki uradjen[e] primer relacione baze na internetu?

[ Pregleda: 4755 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.