Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?

[es] :: Ostali programski jezici :: [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?

[ Pregleda: 3776 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igorra
Igor Ranisavljev
Pancevo

Član broj: 80586
Poruke: 8
*.dynamic.panet.co.yu.

Sajt: www.mojtip.com


Profil

icon [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?28.05.2008. u 21:50 - pre 193 meseci
Imam knjigovodstveni program koji je pisan pomocu FoxPro jezika.
Da li je moguce stampati dokumente koji su uradjeni u tom programu, na obicnom Canon laserskom stampacu?

Na jednoj strani sam cuo da je potreban iskljucivo matricni stampac LX300, a na drugoj da se moze stampati preko Epson EPL-6200.
Ne bih da kupujem novi stampac zbog samo jednog programa, pa ako neko zna kako da premostim ovo i kako da stampam dokumente iz tog knjigovodstvenog programa preko obicnog stampaca??? Kada se da naredba za stampanje, kompjuter se blokira.
U cemu je problem?


 
Odgovor na temu

Vladica Savić
Software Developer
Toronto, Canada

Član broj: 26699
Poruke: 654



+5 Profil

icon Re: [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?28.05.2008. u 22:48 - pre 193 meseci
A da nisi pogresio deo foruma :)
Ukoliko opet hoces takav program mozda bi tema trebalo da bude prebacena u berzu poslova, mada ako kazes da program radi, mislim da ce ti onda biti jeftinije da kupis nov stampac :)
 
Odgovor na temu

savkic
Igor Savkić

Član broj: 92186
Poruke: 2739



+92 Profil

icon Re: [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?28.05.2008. u 23:19 - pre 193 meseci
> Imam knjigovodstveni program koji je pisan pomocu FoxPro jezika.
> Da li je moguce stampati dokumente koji su uradjeni u tom programu, na obicnom Canon laserskom stampacu?

To mnogo zavisi od programa, kako je napisan i slično. Ako je to DOS program koji isključivo radi sa LPT štampačima onda možeš koristiti DosPrn (ne trebaju izmene u kodu) ili možda Printing (potrebne su izmene u kodu). Bilo je ranije sličnih pitanja, mislim u forumu Baze podataka pa proveri odgovore.

 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?29.05.2008. u 06:29 - pre 193 meseci
(29.05.2008. - 08:29) Tema je premeštena iz foruma Pascal / Delphi / Kylix u forum Ostali programski jezici.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali programski jezici :: [FoxPro] Stampanje dokumenata iz programa koji je pisan u FoxPro preko Win XP?

[ Pregleda: 3776 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.