Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Fotografija :: U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Yozhickaaa

Član broj: 115693
Poruke: 5
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?12.05.2008. u 17:12 - pre 193 meseci
kako i u kom programu mogu najlakshe da spajam fotografije?
kao shto je npr ovde...
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?12.05.2008. u 19:22 - pre 193 meseci
Photoshop. Ali, izvini što pitam, a šta bi Ti da spajaš ovde? Koliko vidim, ovde dve fotke nisu "kompatibilne" u smislu kadrova.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Yozhickaaa

Član broj: 115693
Poruke: 5
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?13.05.2008. u 10:05 - pre 193 meseci
ma videla sam neke vrlo interesantno odradjene fotografije na taj nachin, samo nisam mogla da ih nadjem pa sam okachila prvu na koju sam naletela ;)
imam fotke nekih dogadjaja koje bi vrlo lepo izgledale kao foto- strip, pa eto..malo da se igram.
kapiram da je PS keva za sve, ali ja sam josh nova u PSu, pa radim sve okolo-naokolo, a nikako da skontam neke jednostavne stvari dok uspem da odradim neke komplikovanije. Pa opet, ne znam kako toda uradim.. hvala storm:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Fotografija :: U kom programu i kako mogu najlakše da spajam fotografije?

[ Pregleda: 2638 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.