Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

inventurni broj i pronalazak veza

[es] :: Access :: inventurni broj i pronalazak veza

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nisam_novi

Član broj: 77061
Poruke: 8
*.europronet.ba.



Profil

icon inventurni broj i pronalazak veza30.04.2008. u 19:48 - pre 194 meseci
POZDRAV MOJ DOBRI NARODE.
Evo pratim Vas po ovom forumu već duži period i moram da POHVALIM VAS SVE NA TRUDU I VREMENU uloženom u ovaj dio foruma.
Međutim, imam jako puno nedoumica i jako jako puno nejasnoća koje moram priupitati.
Ovako...
pokušavam ) naglasak na POKUŠAVAM dizajnirati jedanu bazu u accessu koja bi trebala da mi vodi evidenciju o nekim uređajima. Ja sam osmislio tabele, ali ne znam kako da ih povežem, odnosno da mi svaki uređaj ima svoju priču.Kod kojeg je trgovca i po svom inventurnom broju se veže za trgovca.
Naime, u ovoj bazi sam osmislio tabelu koja mi vodi zaduženja u skladištu, odnosno datum ulaza u skladište i izlaza iz skladišta.Isto tako taj proizvod bi trebalo da mi iz skladišta se zaduži kod nekog trgovca i tu navede datum kada je taj uređaj instaliran kod trgovca.
isto tako mi trebaju pregledi po tromjesječjima kako je koji uređaj instaliran kod trgovca.Staviću i tabele tako da ako neko može da pomogne i lakše snađe.
HVALA, HVALA
i svaki prijedlog bi bio "zlata vrijedan"
 
Odgovor na temu

domaci_a_nas
PHP developer

Član broj: 42333
Poruke: 524
*.dynamic.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: inventurni broj i pronalazak veza30.04.2008. u 20:35 - pre 194 meseci
Citat:
Ja sam osmislio tabele, ali ne znam kako da ih povežem
Da si osmislio tabele kako treba znao bi i kako da ih povežeš Treba da imaš tri tabele, Artikli, Trgovci i treću tabelu sa kolonama ArtikalID, TrgovacID i VremePrijema, moguće i količina ili šta ti je još potrebno. Sva povezivanja možeš ostvariti po ovom modelu.
Ozbiljan i odgovoran mladić
 
Odgovor na temu

nisam_novi

Član broj: 77061
Poruke: 8
*.europronet.ba.



Profil

icon Re: inventurni broj i pronalazak veza30.04.2008. u 20:55 - pre 194 meseci
Evo tabele kako sam ja to pokušao riješiti. Možda sam nešto i ofulao, ali kada se pogledaju tabele...dobiješ sliku šta bi se dalo uraditi.
HVALA JOŠ JEDNOM NA BRZOJ REAKCIJI:)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: inventurni broj i pronalazak veza

[ Pregleda: 1782 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.