Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+1

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+1
(Zaključana tema (lock), by Catch 22)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 60330 | Odgovora: 272 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 17:21 - pre 196 meseci
Znate sta je meni cudno? Oni osluskujuci potrebe korisnika i u zelji da mi ne moramo da skracujemo svoje razgovore nama zaokruzuju prvi minut, a ja ne videh nikoga ko ih je pohvalio ovde?
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

SasaDee

Član broj: 19683
Poruke: 173
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.sasad.co.sr


Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 17:22 - pre 196 meseci
Sve razmazeno i bezobrazno :)
If it was easy everybody would do it,
if you got a problem, well, you gotta work through it.
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 17:28 - pre 196 meseci
Hm... mora da postoji logično objašnjenje... možda su oni hteli da napišu "mi prisluškujemo svoje korisnike", pa greškom napisali "osluškujemo"
 
0

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
*.adsl.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 17:37 - pre 196 meseci
UZAS.
Kakva prevara i hohstapleraj. Ja bas nagovorio drugara koji 5 godina koristi FUN da predje na prenesi.
Ne znam sta da mu kazem sad.... I kakva je ono bila "medjufaza" sa tarifama?
Ja za sebe sigurno znam da cu na VIP, odlican signal (gde god se ja krecem), nova oprema, mnogo dobro se cuje zvuk, ne krci i ne pucketa, pa sta mi Bog da, ali sa ovima vise necu tikve da sadim...
 
0

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 17:58 - pre 196 meseci
oce kurir d :))
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:04 - pre 196 meseci
Da, to je taj rad, malo je offtopic, ali upravo sam zvao korisnicki servis mt:s-a, i dobio informaciju da je 60 minuta u paketu MIX 250 ustvari promocija, i da ona vazi samo u martu i samo za postojece korisnike.

Sad sam u ogromnoj dilemi da li da zasnivam ugovor sa mt:s-om, ili ne, jer ko zna sta ce oni uraditi kad se zavrsi ova njihova promocija, sacekacu jos neko vreme, pa cu videti.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

abyss

Član broj: 2945
Poruke: 684
*.net
Via: [es] mailing liste



+51 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:35 - pre 196 meseci
A jel to zaokruživanje na 60sec važi i za besplatne minute?
--
"Once hadst thou passions and calledst them evil. But now hast thou only
thy virtues: they grew out of thy passions."
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:44 - pre 196 meseci
@abyss molim te pročitaj prethodne postove da se ne vrtimo oko onoga što smo davno apsolvirali

Ja mislim da kad već kažu da osluškuju potrebe korinika treba to da proverimo. Hajde ovako, evo email adresa od korisničkih servisa sva tri operatera:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Hajde neka neki književni talenat ovde napise rečenicu, dve ili tri o tome kao nam ne odgovara to zaokruživanje na minut pa da počemo sa masovnim slanjem mail-ova. Čisto da i mi njima malo vadimo dušu Ja ću obavestiti sve moje prijatelje o tome, što bi trebali svi da uradimo kako bi ovo poprimilo što veći obim.
 
0

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:46 - pre 196 meseci
Kao jedan od moderatora ovog foruma, mogu samo da kažem: "Ufff bre, nije lako sve ovo čitati!"



Citat:
enthusy: Hajde neka neki književni talenat ovde napise rečenicu, dve ili tri o tome kao nam ne odgovara to zaokruživanje na minut pa da počemo sa masovnim slanjem mail-ova. Čisto da i mi njima malo vadimo dušu Ja ću obavestiti sve moje prijatelje o tome, što bi trebali svi da uradimo kako bi ovo poprimilo što veći obim.

Mislim da bi veći efekat izazvalo masovno isključivanje sa mreže u trajanju od 60 minuta, taćno određenog dana u određeno vreme... ali to se, verujem, neće nikad desiti ovde...
 
0

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:55 - pre 196 meseci
Pa sta znam, ja mogu da uticem na 15-ak korisnika ako i toliko da iskljuce telefon na 60 minuta, ali da li ce to vredeti, ipak smo mi sacica jada.

Kolega, ne brini, citam i ja sve ovo
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 18:56 - pre 196 meseci
U pravu si za efekat, ali kao što si na kraju i rekao, nema šanse da se organizuje tako nešto. Hajde onda da probamo ono što možemo da organizujemo.
 
0

avala100

Član broj: 148763
Poruke: 383
*.adsl.beotel.net.



+32 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 19:09 - pre 196 meseci
Zasto nema sanse?
Evo zakazite dan i sat, ja cu sigurno iskljuciti fon, prezivecu tih sat vremena...
(a usput cu obavestiti sve koje poznajem a imaju 063)
 
0

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 19:28 - pre 196 meseci
U pravu si, preživećeš ti tih sat vremena, a preživeće ih i oni... neće ništa ni da ih zasvrbi.

Ali sada kad se ljudi naviknu da štede na svakom razgovoru i svakoj poruci jer je mobilni opet čist luksuz, videćemo da li će operateri da zarade više ili manje. Ja sa MIX 1000 prelazim na MIX 500 i ukidam tarifni dodatak za GPRS. U potpunosti ću da redukujem moj mesečni saobraćaj na neophodni nivo.
 
0

zzviktor
Viktor Zivojinovic
Pravni asistent
serbia

Član broj: 150354
Poruke: 1246
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.osmehmolim.org.rs


+10 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 19:39 - pre 196 meseci
Bio u poslovnici da raskinem ugovor:

Pitam ja mogu li da predjem na pre pajd i oni mi ljubazno odgovorili da mogu
ali da dodjem kada je sef glavonja tu da bi mi odobrio pre pajd prelazak...

Samo da kazem da imam lepe plave oci???
zzviktor
 
0

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.



Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 20:10 - pre 196 meseci
A da koristimo vip prepaid dok traje prmocija 1 din/min. ?
I da obavezno svi posaljemo mail korisnickom servisu!?
Da vidimo da li Telenorov CRM spavaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
0

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 20:18 - pre 196 meseci
Citat:
avala100: Zasto nema sanse?
Evo zakazite dan i sat, ja cu sigurno iskljuciti fon, prezivecu tih sat vremena...
(a usput cu obavestiti sve koje poznajem a imaju 063)

A što misliš da druga dva operatera ne zaslužuju "bojkot upozorenja"?
 
0

acebzan
Aleksandar Čebzan
Global Equipment Engineering &
Implementation
OKIN/Verizon
Ostrava, CZ

Član broj: 81
Poruke: 707
195.252.78.*

ICQ: 81816063
Sajt: https://www.linkedin.com/..


+14 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 20:34 - pre 196 meseci
Pa VIP ima glavnu zaslugu za sve ovo...
 
0

brzibg
Beograd

Član broj: 13565
Poruke: 187
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 20:40 - pre 196 meseci
Citat:
zzviktor

Samo da kazem da imam lepe plave oci???


Ha ha ha... Bar sam se malo nasmejao... Od muke.

Elem dugih 9 godina bio sam na pre paidu 063 mreze. I onda jednog dana primetim da mi vec par nedelja nenormalno odlazi kredit. I odem ja na internet i vidim poceli da zaokruzuju na minut a nisu me ni obavestili. Ko je ucestvovao na temama u vezi toga, mogao je da procita i moj gnev. I tako ja ljut pogledam sta mi je ciniti, od post paid-a mi se uvek povracalo, jer kao sto mogu da promene uslove tarifiranja, mogu i da odluce jednog dana da 1 minut kosta 1000e a ja potpisao da cu da platim....

Ali dobro nakon vise dana gledanja svih mogucih tarifa, odlucih ja da dam jos jednu sansu Telenoru i uzmem na probu PRENESI paket. Dok sam ja potpisivao ugovor (bez obaveze), cudom sam se cudio ljudima koji to isto rade ali uz obavezu od 2 godine.

Od tada svakih nedelju dana proveravam na internetu da nema nekih novih neprijatnih iznenadjenja. Bas sam u petak procitao kako su uveli i pakete sa vise minuta, ali sa 60+1 tarifiranjem i procitao sam ovde kako nece dirati stare pakete. Naravno, pomalo skeptican proverio sam to i na 9863 u sta su me UVERILI! A da zaboravio sam da kazem, kada sam potpisivao ugovor bas sam kroz salu rekao "Dok i ovde ne budete poceli da zaokruzujete na minut bicu vas korisnik", na sta je Telenorka maltene uvredjeno zbog takve insinuacije odgovorila "Telenor nikada nece svojim postpaid korisnicima promeniti tarifu vec ce uvesti nove i bolje pa kome odgovaraju moze da predje".

I dodjem ja danas i vidim pisamce u sanducetu od Telenora. Vidim ja reklama za prenesi pakete, pa sam odmah pomislio poslali mi ponudu za NOVE prenesi. I taman da zguzvam papir i bacim zapade mi za oko da tamo nije pisalo PRENESI 60 vec PRENESI 50 i ponovo procitam.

E pa bas vam hvala na obavestenju da cete od sutra da promenite tarifu!!! Napredujete sada ste me bar obavestili 5 sati unapred!?!

Ja ne mogu da verujem da su me za 3 meseca dva puta tako fino za*ebali, dok na prethodnih 9 godina nisam imao ni jednu zamerku (osim sto mi je bilo skupo ali to je vec problem naseg standarda).

A najlepsi mi je deo gde mi oba puta govore kako to cine U MOJU KORIST!!!

Kad samo pomislim koliko smo pricali i pisali o dolasku treceg operatera i nadali se boljim danima.

Misli lepse, gazicemo te i dalje.


We are the Borg. You will be assimilated. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.
Prikačeni fajlovi
 
0

maxxxic
tech , CHM
Kruševac / Beograd

Član broj: 133312
Poruke: 158
80.93.249.*



+3 Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 20:41 - pre 196 meseci
http://forum.telenor.co.yu/viewtopic.php?t=4214
citiram Markonio člana foruma :
"Telenore,
Toliko ste jadni da sam morao da se registrujem samo da bih napisao da ste jadni.
Razumem da Vi koristite to sto u ovoj drzavi vlada bezakonje i sto bez sankcija mozete da se dogovarate sa "konkurencijom" oko stelovanja cena usluga i tako krsite bar nekoliko zakona, izmedju ostalog o zakona o sprecavanju kartelizacije, ali iskreno sam se nadao da cete ovo odraditi suptilnije i manje ociglednije.
Makar ste mogli to lepo svima da najavite nekim SMS-om kao i da to uradite na kraju obracunskog perioda. Ovako ostaje gorak ukus u ustima.
Znam da vam ne mozemo nista. Mozda ce nekolicina ljutih i uvredjenih da predje kod drugog provajdera, ali isto tako ce slican broj uvredjenih i ponizenih preci od drugog provajdera kod Vas, tako da se magicni krug kartelizacije zatvara.
Jos da je ovaj narod malo obrazovaniji pa da shvati da je tihi bojkot i potrosacka neposlusnost jaca od bilo kakve revolucije... ali tek smo novi u vodama "kapitalizma", kao sto ste i Vi zadovoljni vodama ovog divljeg kapitalizma i, normalno, gledate da sto vise zaradite dok Vas neko u tome ne bude sprecio.
Do tada, ostaje nam samo da se "smeskamo" dok nas "derete".
Pozdrav od veoma razocaranog desetogodisnjeg korisnika."


SAD JE NA VAS RED DA REAGUJETE !!!!
21. JE VEK , A ŠTA MI IMAMO OD TOGA ???
uspostava veze X,XX din + zaokruženje prvih 60 sec. X,XX din , pa tek onda 21. VEK u Rep.Srbiji !!!
ovako je u kod svih operatera u skoro svim tarifama ( pri / post ),
moj predlog je da reagujete po principu :
ili naplata uspostave veze bez bilokakvog zaokruživanja utrošenog vremena za razgovor nakon same uspostave ,
ili bez naplate uspostave veze (0,00din) sa zaokruženjen razgovora nakon uspostave na 30 ili max 60 sec nakon kojih nema daljih zaokruživanja !!!!!!!!!!!!!!!!
pa neka korisnici biraju , jer inače to oni i plaćaju .
takođe zabraniti ovakve promene za postojece korisnike !!!
unapred "zahvalan" građanin Rep. Srbije

* dostavljeno Ministarstvu za telekomunikacije i informatičko društvo

P.S. a da i nakon višesatnih pokušaja da se registrujem da dotični forum , kako bi i ja iskazao svoje nezadovoljstvo , nisam u toj nameri uspeo jer "nešto" nefunkcioniše , naravno bez obrazloženja ( tipično ) !!
pošto se sada i telenor pridružio mt:s-u i vip-u u "kampanji" naplate uspostave veze + zaokruživanja 60+1 , nevidim više svrhu da ostanem njihov korisnik , sada je svejedno kod koga ću biti , praktično su svi isti tj. konkurencije nigde !!!

[Ovu poruku je menjao maxxxic dana 11.03.2008. u 22:08 GMT+1]
X-WirelessUser

Reci NE - RTS Pretplati - Siri dalje u potpisu !
 
0

finderetf

Član broj: 103659
Poruke: 158
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+111.03.2008. u 22:05 - pre 196 meseci
i ja podrzavam bojkot,hajde da zakazemo dan i sat i to da bude
svakodnevno.Za to vreme ubacite neku drugu karticu!
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novo tarifiranje za postpejd korisnike - 60+1
(Zaključana tema (lock), by Catch 22)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 60330 | Odgovora: 272 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.