Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu

[ Pregleda: 4044 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dacha111
Srednja skola
Beograd

Član broj: 163605
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu23.02.2008. u 06:59 - pre 195 meseci
Pozdrav svima. Treba da upisem fakultet i dvoumim se izmedju RAF-a i PMF-a (smer informatika). Zanima me da li je neko od vas zavrsio jedan od ova dva fakulteta i ako jeste znacilo bi mi puno da ga pitam par stvari, ovako ili preko PM. Ako je neko raspolozen, molim vas posaljite PM, ne morate da odgovarate na ovoj temi, hvala.

P.S. Ima dosta tema vezanih za RAF, ETF, FIST na forumu i procitao sam ih sve, ali bi mi znacio neko ko je zavrsio ili RAF ili PMF
 
Odgovor na temu

Dacha111
Srednja skola
Beograd

Član broj: 163605
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu04.03.2008. u 07:43 - pre 195 meseci
Neko?
 
Odgovor na temu

sanja2010
Sanja Popovic
Cambridge, MA, USA

Član broj: 81666
Poruke: 286
*.ptt.yu.

Sajt: chvarciikavurma.blogspot...


+3 Profil

icon Re: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu14.04.2008. u 13:36 - pre 194 meseci
Wooo ozivljavanje mrtve teme :) Valjda ce sada neko da se zainteresuje... i meni treba slicno uputstvo :)

Ja sam u istoj dilemi, ali sam znatno bliza RAF-u. Niski PMF mnogo vise to posmatra sa matematicke/teorijske strane, bar ja tako vidim. Kod nas na PMF-u je do pre 2 godine bio smer matematika sa informatikom, ali je sa uvodjenjem Bolonje podeljen na matematiku i informatiku. Naravno, ta informatika mi se mnogo vise svidja od one prethodne, ali sam opet pre za RAF. Da ne spominjem sto ovde na fakultetu ne mozes da nadjes normalan racunar koji radi...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu17.04.2008. u 02:51 - pre 194 meseci
Ako planirate da budete vrsni programeri (matematicka osnova) onda svakako PMF je pravi, da ne kazem jedini logican izbor.
Ali za danasnje uslove, mislim da RAF ima mnogo prihvatljiviji program koji ce vam dati dobru osnovu i podlogu za dalje usavrsavanje i napredovanje u karijeri.

Nego, zasto bas RAF vs. PMF, a ne RAF vs. ETF ili recimo FON? :)

 
Odgovor na temu

sanja2010
Sanja Popovic
Cambridge, MA, USA

Član broj: 81666
Poruke: 286
*.ptt.yu.

Sajt: chvarciikavurma.blogspot...


+3 Profil

icon Re: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu17.04.2008. u 13:05 - pre 194 meseci
Neka hvala... 4 godine u MG-olikoj gimnaziji daju sasvim dovoljno matematike za mene ;)

[Ovu poruku je menjao sanja2010 dana 17.04.2008. u 14:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Ako je neko zavrsio RAF ili PMF cenio bih da pogleda ovu temu

[ Pregleda: 4044 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.