Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem

[ Pregleda: 10841 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan_p87
bojan petkovic
beograd

Član broj: 171792
Poruke: 8
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem04.02.2008. u 15:17 - pre 197 meseci
Da li mi neko moze pomoci da nadjem na netu geodetske obrasce koji rade na windows mobile ili neko ima savet kako da ih sa kompa (radjene u qbasic-u) prebacim na pda i programe za resavanje matrica takodje geodetske_ako imate neke predloge posaljite mi na e-mail [email protected] ili odgovorite u forumu.
hvala
 
Odgovor na temu

nuno
Novi Beograd

Član broj: 14842
Poruke: 766
79.101.164.*



+7 Profil

icon Re: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem11.02.2008. u 08:12 - pre 196 meseci
haha izgleda da nema bas mnogo geometarcica ovde

ja sam naprimer istalirao u phone pocket dos, a u dosu ima napisano nesto tih obrazaca (direkcioni ugao, trougao i ostalo najosnovnije) pa to moze da se pokrene kroz pocket dos,

sledece koliko sam video izasao je emulator palm-a za pocket pc (mislim da nema za smart phone), nas covek je pisao geodetske programe za palm gde postoji mnogo vise toga i placa se koliko znam

za matrice stvarno nemam pojma, ako neko zna jos ponesto i mene bi zanimalo
 
Odgovor na temu

igor156
Igor Nikodijevic
Kovin

Član broj: 79633
Poruke: 18
*.cat-net.rs.



Profil

icon Re: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem29.07.2008. u 21:11 - pre 191 meseci
Shto se tiche programa verovatno za visu geodetsku postoji program ali ceni se 50e
ako nemas to
*palm emulator "StyleTap" koji napravi od palmove prc instalacije u exe program
postoji program EasyCalc koji ima verovatno svaki palmOS i ekstra je za operacije sa matricama koje se i najvise koriste.
mogu se snimiti i sve ostale aplikacije za palm ali program yBasic vidi kao demo verziju...
*Sto je vec receno PocketDOS pokrece dosove programe
probao sam 2 programa "geo1" i "obrasci" ali tu je sve nekako sitno, ako se ima tastatura onda i nije tako lose.
http://rapidshare.com/files/133356495/DOS.rar.html
"Za uredjenje PowerCAD, autoCAD na PPC-u, cita skoro sve Lisp-ove kao i auto CAD, ja sam ga modifikovao bas za uredjenje zem. t., napravio moje toolbarove,menije kao i srpski jezik, za uredjenje nista nije potrebno osim ovoga
*Postoji i program koji ppc pretvara virtuelno kao standardni komp pa mogu da se botuje bilo koji operativni sistem ali postoje optimizovani samo za ppc ja sam probao win 95 i radi ali je extra sitno pa se ne isplati (program bochs)
*Probao sam i program CalcSurvey ali mislim da su suprutne kordinate (prvo se pise x pa y)
ja sam poceo da pravim program slican ovom pa planiram da zavrsim do novembra...
Pa ako nekom bude nesto potrebno od ovih fajlova tu sam.



IGGY
 
Odgovor na temu

markooooo

Član broj: 153390
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem01.06.2010. u 20:44 - pre 168 meseci
Na sajtu www.geos.110mb.com mozete skinuti geodetske programe za racunare pod Windows-om i za rucne (Pocket PC) racunare pod Windows Mobile operativnim sistemom. Programi su veoma laki za upotrebu i resavaju vecinu geodetskih problema (izravnanje mreza, obrada tahimetrijskih zapisnika, TO19, TO1, NO1, transformacije koordinata (Helmertova, Afina...), WGS <=> Bessel transformacija, deoba parcela, preseci...)
 
Odgovor na temu

rayco
Miladin Raicic
Cacak

Član broj: 107767
Poruke: 4
*.rcub.bg.ac.rs.



Profil

icon Re: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem14.09.2010. u 14:10 - pre 165 meseci
ja ih koristim i mnogo su dobri :DDD
rayco
 
Odgovor na temu

bojan_p87
bojan petkovic
beograd

Član broj: 171792
Poruke: 8
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem14.09.2010. u 17:14 - pre 165 meseci
:D ima njih jos par koji ih koriste. pa onako su moglo bi i bolje :p
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: Geodetski obrasci za windows mobile 5.0 operativni sistem

[ Pregleda: 10841 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.