Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Optimize Windows Vista for better performance

[es] :: Advocacy :: Optimize Windows Vista for better performance

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12652 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.bvcom.net.



+13 Profil

icon Re: Optimize Windows Vista for better performance06.02.2008. u 09:32 - pre 198 meseci
a gde je tu zabava onda?
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
79.101.139.*



+159 Profil

icon Re: Optimize Windows Vista for better performance24.02.2008. u 14:56 - pre 197 meseci
Kako neko rece, bolje koristiti stare programe koje ne jedu memoriju, a vrse posao xtra. Zato svi nazad u 20 vek i win 2k.

LOL koji smesni komentari... Instaliram najnoviji OS, da bi koristio programe koji su napisani pre 5-8 godina. Cemu onda najnoviji OS? Da lepo izgleda ili da kazem drugarima ja guram najnoviji Windows, Linux, *BSD......

Manite se takvih prica... :) Iskreno nemojte da me gledate kao nekog ko uzdize jedan OS a spusta drugi (sto 98% vas radi). Koristite ono sto vam vrsi najbolje posao i toliko o tome. Sta tebe boli ***** na cemu komsa trci? Da je tako onda bi svi imali 9xxxx OS-a 9xxxxxxxxxxx programa i 9xx racunara...

Koristi i uzivaj, ne razglabaj o tome.

Sorry za off topic.


p.s. Japan, dobar komentar :)
 
Odgovor na temu

Body Bag
/dev/null

Član broj: 82460
Poruke: 565
77.46.164.*



+4 Profil

icon Re: Optimize Windows Vista for better performance24.02.2008. u 17:27 - pre 197 meseci
Koja smejurija(mislim na post br 1)
Podseca me na MS "tehnicku podrsku" preko call centra u fazonu "proverite kabal i gledajte da li svetli lampica" :D
Steta sto ovde nema onaj smajli koji se valja od smeha
Jadan MS-napravio je savrsen OS koga unistise 3rd party aplikacije :P

Power of simplicity - http://www.archlinux.org



 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Optimize Windows Vista for better performance16.03.2008. u 10:03 - pre 196 meseci
ajde bas i ja da nesto upitam. Mada koristim XP na laptopu.

Naravno, oduvek sm ga ja optimizovao na razne nacine. Sada uglavnom koristim automatic update, a sto se tice optimizacije uglavnom ne radim defragment vec ghostujem pa unghostujem c: particiju i on onda sve poredja.

Elem, pre izvesnog vremena ucini se meni C: particija nekako mala. Odem ja u hiden files i pronadjem hiberfil.sys i pagefile.sys koji imadose bogami dobrih 2GB ! Nista, odradim ja google, shvatim o cemu se radi, ali obrisati iz XP ih ne mogu, a opciju u ACER-ovom softwaru za upravljanje sam iskljucio (hiberernate off), iskljucim cak i sam program ali oni ostaju. Sta moze to biti ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Optimize Windows Vista for better performance

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 12652 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.