Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Smeta li gasenje monitora dok komp radi?

[es] :: Video karte i monitori :: Smeta li gasenje monitora dok komp radi?

[ Pregleda: 2262 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boki78
Bojan Cvetković
Pančevo

Član broj: 30874
Poruke: 285
*.adsl-2.sezampro.yu.



+65 Profil

icon Smeta li gasenje monitora dok komp radi?15.01.2008. u 09:48 - pre 198 meseci
Pitanje deluje mozda glupo ali pre neki dan sam uzeo nov TFT monitor pa ne bih da radim nesto sto nije preporucljivo i moze mu smetati.Naime radi se o sledecem,veliki sam filmofil i gledam prosecno jedan film dnevno.Kompjuter koristim za gledanje filmova a slika mi ide na LCD koji je namesten kao extended desktop.Filmove najcesce gledam uvece i volim da u sobi namestim efekat bioskopa i napravim mracno okruzenje.Stari CRT monitor sam gasio kako bi mi TV na kojem pustam film bio jedini izvor svetlosti i nije bilo nikakvih problema.Da li ce smetati i ako novi TFT budem gasio svaki dan na nekih 2 sata dok traje film?Probao sam to da sredim u Power options ali ne funkcionise kada vam je aktivan DVD ili Divix player sto je i logicno jer je pretpostavka da film gledate upravo na monitoru pa mi ostaje jedina mogucnost da ga ugasim pritiskom na power dugme na samom monitoru dok kompjuter nastavlja da radi i ja gledam film u totalnom mraku na svom TV-u.Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.dynamic.sbb.co.yu.



+537 Profil

icon Re: Smeta li gasenje monitora dok komp radi?15.01.2008. u 10:53 - pre 198 meseci
Gasi i uživaj
 
Odgovor na temu

boki78
Bojan Cvetković
Pančevo

Član broj: 30874
Poruke: 285
79.101.130.*



+65 Profil

icon Re: Smeta li gasenje monitora dok komp radi?15.01.2008. u 21:17 - pre 198 meseci
Ok,gasicu i uzivacu.Hvala puno na odgovoru!
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Smeta li gasenje monitora dok komp radi?

[ Pregleda: 2262 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.