Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć oko Socomec Sicon Plurys DSP UPS-a

[es] :: Ostali hardver :: Pomoć oko Socomec Sicon Plurys DSP UPS-a

[ Pregleda: 4136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

edinmusic
Tuzla , BiH

Član broj: 167582
Poruke: 8
*.tz.dlp509.bih.net.ba.



+6 Profil

icon Pomoć oko Socomec Sicon Plurys DSP UPS-a07.01.2008. u 19:20 - pre 198 meseci
Pozdrav,

Imam Socomec Sicon Plurys (DSP) UPS i problem je u tome što ga nisam dugo koristio tako da više nit imam uputstvo nit se sjećam kako se koristi...

Problem je ustvari to što kad UPS radi ako ga hoću isključit nemogu preko dugmadi na UPS-u.

Ima 3 dugmeta :
1. je "O" sa crticom unutra i služi za uključenje
2. je "Q" i pretpostavljam da služi za isključenje
3. je za isključenje zvuka

Ovo drugo ne isključuje UPS samo nego u nekoj kombinaciji sa prvim ali ne znam kojoj.

Stoga ako neko ima Sicon Socomec UPS molim da mi pomogne.

hvala.

PS. UPS je potpuno ispravan i drži oko 1h. Mislim da je model od 600VA.
Edin Music
 
Odgovor na temu

tynco
siei poslov.

Član broj: 167102
Poruke: 6
151.65.21.*



Profil

icon Re: Pomoć oko Socomec Sicon Plurys DSP UPS-a20.01.2008. u 23:28 - pre 198 meseci
taj ups je italijnske proizvodnje i tasteri na njemu imaju i svoju funkciju za paljenje i gasenje trebas da zadrzis taster nekoliko sekundi da bih poceo da radi kao inverter napojen iz mreze ako to ne uradis ugasice se za par sekundi kada se upali potrbno je iskljuciti kabel napajanja da bih poceo da radi kao inverter iz baterija pa gaponovo vrati na mrezu dapredje u normalan rad taster za zvuk nemoj da pritiskas i iskljucujes zvuk jer ce ti javljati poremecaje u mrezi tj dali si ostao bez napajanja ili imas oscilacija u mrezi i najvaznije je to sto ti zvukovi imaju i znacaj odredjenih alarma dali inverter redi u normalnom rezimu bez probijanja zadatog izlaznig napona ili unutarnjih anomalija vezanih za rad dati nebi pisao istorie o tome sta i kako nemoj da pokusavas ni sa kakvim softverom da menjas podesenost fabrickog stanja jer ces da sprzis oprmu koju si zakacio na ups
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Pomoć oko Socomec Sicon Plurys DSP UPS-a

[ Pregleda: 4136 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.