Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina MP4 playera - savjet molim

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina MP4 playera - savjet molim

[ Pregleda: 2307 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ThugNigga
Sarajevo

Član broj: 51601
Poruke: 3
*.sa-ma.dlp49.bih.net.ba.

Sajt: www.bwbusiness.blogspot.b..


Profil

icon Kupovina MP4 playera - savjet molim06.01.2008. u 21:05 - pre 198 meseci
Pozdrav. Da li je već neko nabavljao ove Crypton MP4 playere? Ja sam gledao malo na njihovoj stranici, i onako fine karakterisitke. Ali, ipak bih volio da mi neko kaže kakvi su, iz iskustva. Gledao sam wonder-a, kaže touch screeen ima, pa njega kontam i kupiti, ili možda penthouse. Hvala na pomoći u odluci.

[Edit by StORM48: Zabranjeno reklamiranje na forumu. Takođe, prostor za poruku nije dozvoljeno koristiti za potpis, jer u profilu imaš namensko polje za to. Pročitaj Pravilnik.]

[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 22.01.2008. u 13:42 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zadava75

Član broj: 165282
Poruke: 4
217.199.143.*



Profil

icon Re: Kupovina MP4 playera - savjet molim16.01.2008. u 23:20 - pre 198 meseci
ma ovo je smece nevidjeno...danas sam u svojoj firmi uzeo jedan gps crypton s800 na testiranje....u po frke se poceo sam gasiti...sada se samo pojavi logo GPS Crypton i to je to....sto se tice GPS uredjaja mislim da je smece....za mp4 playere nisam bas siguran ali mislim da ce i sa njima biti problema.....ako hoces dobar player uzmes fino IPOD, a ako hoces navigaciju uzmes GARMIN....i onako ce te na kraju doci isto...ovde ces ustediti lovu ali neces zivce i obratno
 
Odgovor na temu

ThugNigga
Sarajevo

Član broj: 51601
Poruke: 3
*.sa-ma.dlp120.bih.net.ba.

Sajt: www.bwbusiness.blogspot.b..


Profil

icon Re: Kupovina MP4 playera - savjet molim21.01.2008. u 19:15 - pre 198 meseci
Hvala drug. Evo bas prije 2 dana kupio drug ovaj penthaus. Pokajao se kaze. Slab odziv, nesto mu steka. Kad je ubacivao SD card nije htio prepoznat. Ja se bas zjanio. Eto zao mi je sto si ti tako nadrljo sa tim GPSom. Hvala na savjetu!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Kupovina MP4 playera - savjet molim

[ Pregleda: 2307 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.