Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Materijal za polaganje IELTS ispita

[es] :: Vodič za emigraciju :: Materijal za polaganje IELTS ispita

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20027 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

amlap

Član broj: 103156
Poruke: 227
78.155.36.*



+3 Profil

icon Re: Materijal za polaganje IELTS ispita13.11.2008. u 06:54 - pre 187 meseci
@ Zoran 2008
Evo kako Ielts odgovara određenom nivou CEF-a i ESOL-a: http://www.britishcouncil.org/serbia-exams-ielts-exam-test.htm

Ako želiš da polažeš Ielts ne trebaju ti knjige za ESOL, i ne moraš imati položen isti da bi polagao IELTS. Eto, mora se imati neka osnova u znanju engleskog, da znaš da pravilno pišeš riječi, izgovaraš i ponešto gramatike, ali daleko od toga da moraš imati neko super znanje. Opet, sve zavisi za što ti treba znanje Ieltsa: da li za imigraciju, da li za studiranje u inostranstvu...

@Beltrammi

KOLIKO PUTA MOGU DA POLAŽEM ISPIT?
Kandidati mogu polagati ispit koliko god puta žele, pod uslovom da se prijave na vreme.
Od kandidata se traži da na formularu za prijavu ispita navedu da li su ranije polagali ispit. Ova informacija će se pojaviti na Izveštaju o rezultatima (Test Report Form), ali se koristi samo u statističke svrhe.

Gornji tekst je sa linka Britanskog savjeta ( British Council) Beograd , gdje se inače polaže Ielts : http://www.britishcouncil.org/...s-ielts-exam-test-register.htm

Znači da ne bi bilo"možda" ili "nisam siguran-a" samo se pogleda određeni sajt i dobiješ informacije iz prve ruke!
 
Odgovor na temu

Duja sat
Zr

Član broj: 74241
Poruke: 43
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Materijal za polaganje IELTS ispita24.06.2009. u 21:15 - pre 179 meseci
Moze li neko ko je polagao IELTS test (general) da mi kaze kakve su bile teme za speaking?
 
Odgovor na temu

elena2009
Sladjana
Bijeljina

Član broj: 303635
Poruke: 1
*.teol.net.



Profil

icon Re: Materijal za polaganje IELTS ispita30.05.2012. u 13:47 - pre 144 meseci
Da li bi mi neko mogao poslati na mail testove za IELTS [email protected]....

Hvala mnogo. Trebam Academic nivo-za emigraciju u Australiju....
 
Odgovor na temu

djole878

Član broj: 318587
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Materijal za polaganje IELTS ispita29.09.2014. u 15:28 - pre 115 meseci
Da li neko može da mi kaže koja je ocena potrebna na IELTS testu za iseljeničku vizu za Australiju...
Krecem na kurs pa mi traze tu informaciju...
hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Materijal za polaganje IELTS ispita

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20027 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.