Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

htc tytn i konekcija sa internetom

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: htc tytn i konekcija sa internetom

[ Pregleda: 2380 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

magic73
sasa stojanovic
beograd

Član broj: 143705
Poruke: 17
212.200.218.*



Profil

icon htc tytn i konekcija sa internetom20.11.2007. u 23:30 - pre 199 meseci
imam htc tytn.sve radi super i jako sam zadovoljan njime.medjutim imam jedno pitanje.ako izlazim na internet,sa explorerom,telefon prelazi iz gsm stnja u edge ili 3g(shta mu je tog trenutka dostupno).kad zatvorim explorer i isklucim se sa internete on mi u u gornjem desnom uglu jos uvek pokazuje da sam nakacen na mrezu(pokazuje mi provedeno vreme na mrezi,sati,minuti i sekunde).mora li to tako,ako je u comm menageru telefon podesen na auto,ili svaki put kad se skinem sa interneta,trebam zatvarati tu edge ili 3g konekciju?ili to sto pisu ti sati i minute konekcije,nema nikakve veze,nego je konekcija prekinuta,cim sam zatvorio program koji koristi internet(windows live search,internet exporer,opera...) i ne skidaju mi se pare sa racuna(posto iskreno telekom dere za internet preko mobilnog,posebno na programima google maps i windows live search)
 
Odgovor na temu

kevinsugar79
kevin schultz
Zemun PH

Član broj: 90296
Poruke: 168
*.cri.co.yu.

Sajt: www.badmovies.org


Profil

icon Re: htc tytn i konekcija sa internetom21.11.2007. u 13:26 - pre 199 meseci

ti uvek mozes da prekines konekciju preko gprs , ako je u toku ako kliknes na slovo E ili G koje se pojavi kod skale koja pokazuje jacinu mreze, i onda se diskonektujes
meni s200 cim ga spojim sa kompom, automatski koristi internet konekciju racunara , ni ne pali gprs , bas kod tih aplikacija poput Gmaps.
ako hoces elegantno resenje,da uvek kontrolises kad da ti se pali gprs a kad ne,(ja sam primetio da mi ne dolaze tel. pozivi ka meni dok on se updejtuje preko gprs-a) onda koristi programcic pocket toolman, sa njim sam jako zadovoljan.
ima njih jos takvih , ali ja ovaj koristim.

 
Odgovor na temu

magic73
sasa stojanovic
beograd

Član broj: 143705
Poruke: 17
77.46.190.*



Profil

icon Re: htc tytn i konekcija sa internetom22.11.2007. u 19:34 - pre 199 meseci
hvala,majstore!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: htc tytn i konekcija sa internetom

[ Pregleda: 2380 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.