Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 6

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 6

[ Pregleda: 2065 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djdejooo
ljubljana

Član broj: 32924
Poruke: 6
*.dynamic.dsl.t-2.net.

Sajt: www.klub-12.com


Profil

icon HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 617.11.2007. u 21:03 - pre 200 meseci
Nedavno sam usao u "vode" smartphone uredjaja i imam par pitanja:

1. Kako da instaliram bilo kakav program sa neta koji sam skinuo a za WM6 je napravljen. (npr SKYPE Instalira ga i onda kada treba da ga pokrenem sa telefona on napise da nedostaje neki fajl nece.Sa drugim programima je jos gore jer ih uopste ne instalira npr.Adobe reader)


2. Čitao sam malo po netu o fleshovanju Rom-a.Dali je moguce da i ja isto uradim

hvala za odgovore ako ih bude
 
Odgovor na temu

kevinsugar79
kevin schultz
Zemun PH

Član broj: 90296
Poruke: 168
*.cri.co.yu.

Sajt: www.badmovies.org


Profil

icon Re: HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 618.11.2007. u 12:39 - pre 200 meseci
verovatno si skinuo programe koji rade na windows mobile 6 sa touch screen funkcijom tj. nisi skinuo prave verzije tih programa.
jedino to moze da objasni otkud nemogucnost da se nesto instalira
trebaju ti striktno programi za win mobile 6 na smartphoneu, a ne oni koji mogu i na pda i na modele poput HTC Touch, Kaiser-a i sl, koje vozi po imenu isti OS, ali potpuno drugaciji.
i jos nesto, mislim da si trebao da ulazak u vode smartphonea pocnes sa nekim HTC modelom,jer na njima bi i definitivno ostao
 
Odgovor na temu

djdejooo
ljubljana

Član broj: 32924
Poruke: 6
*.dynamic.dsl.t-2.net.

Sajt: www.klub-12.com


Profil

icon Re: HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 618.11.2007. u 18:36 - pre 200 meseci
Ako bi znao neke linkove za download programa za smartphone bio bih veoma zahvalan.
A sto se tice toga da sam uzeo ovaj telefon pre nekog htc-a , pa sta cu izgleda da sam se grdno prevario.video sam po forumima tek sada sta je HTC.
Bice bolje!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HP IPAQ514 Voice messenger i WinMobile 6

[ Pregleda: 2065 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.