Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji mikrofon za komp kupiti???

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji mikrofon za komp kupiti???

[ Pregleda: 3001 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jocaca
krusevac

Član broj: 82657
Poruke: 66
77.46.182.*



Profil

icon Koji mikrofon za komp kupiti???15.11.2007. u 03:25 - pre 200 meseci
Treba mi mikrofon za komp.

Namena je za razgovor preko net-a(sto nije zahtevno) i za snimanje glasa (zvucne knjige) gde se javlja pravo pitanje sta odabrati.

Ne bih zeleo da dam previse novca a ne bih zeleo ni da uzmem nesto sto nicemu ne vredi(da ima probijanja mnogo,suma,...)

Savetujte!

Koliko para,koji model,iskustvo!
 
Odgovor na temu

biber021
Novi Sad

Član broj: 55257
Poruke: 246
*.ns.ac.yu.



+4 Profil

icon Re: Koji mikrofon za komp kupiti???15.11.2007. u 10:44 - pre 200 meseci
Za skype moze bilo koji, a za "Zvucne knjige"...ako mozes pojasni sta je to? Mislim osnovno je dobra zvucna kartica za pocetak. Ako snimanje glasa ide dalje u produkciju teško da će to proći sa malo novca odnosno bar stotinak € za mikrofon, 50-ak za karticu, da ne kažem da je poželjna i "gluva soba".
 
Odgovor na temu

jocaca
krusevac

Član broj: 82657
Poruke: 66
77.46.182.*



Profil

icon Re: Koji mikrofon za komp kupiti???15.11.2007. u 13:32 - pre 200 meseci
Za net mi nije jako bitno sto sam naveo a pod zvucnim knjigama mislim na pripovedanje.tacnije uzmes knjigu,citas tekst i snimas a to onda neko kasnije skine sa net-a i slusa,....Znaci tu ne treba neki profesionalni vec da jednostavno zapis bude normalan,razgovetan,bez mnogo suma i izoblicenja i svakako ne bih za to dao 100e.
Po radnjama imas one od 150-200din ali sam cuo da su losi pa jurim negde da ih probam.Najskuplje od tih mini mikrofona je Logitech koji sam nasao za oko 600din ali ne znam da li je toi to.zato sam mislio da mi malo neko pomogne u izboru.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koji mikrofon za komp kupiti???

[ Pregleda: 3001 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.