Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako blokirati port bez fw-a?

[es] :: Windows mreže :: kako blokirati port bez fw-a?

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_ra_

Član broj: 40399
Poruke: 62
*.adsl.verat.net.

ICQ: 64485128


+10 Profil

icon kako blokirati port bez fw-a?11.11.2007. u 12:11 - pre 200 meseci
Konkretno mi treba da na jednom kompu u mrezi iskljucim portove za internet ali da ostanu pop3 portovi zbog emaila, pa me interesuje kako to da najlakse uradim a da ne mora da se instalira firewall neki , da li moze neko podesavanje u windowsu ili neki programcic koji ce konkretno zatvoriti odredjene portove ali da bude pokrenut u "pozadini sistema" da ne moze da se iz njega izadje bas na desni klik pa exit :) program emsa port blocker omogucuje blokadu i dolaznih i odlaznih portova i free je ali se vidi ikonica kad je pokrenut i lako se ugasi pa mi je potrebno nesto sto nece bas tako lako moci da se ugasi. Sistem na kompu je winxp i mreza je obicna workgroup, i komp preko mreze sa gateway-a vuce net.Hvala unapred
 
Odgovor na temu

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

Član broj: 36938
Poruke: 1209
*.dynamic.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Re: kako blokirati port bez fw-a?11.11.2007. u 12:55 - pre 200 meseci
A zašto ne windows firewall? U gpedit.msc možeš preko polise da zabraniš da se menja podešavanje firewalla.
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
Odgovor na temu

_ra_

Član broj: 40399
Poruke: 62
*.adsl.verat.net.

ICQ: 64485128


+10 Profil

icon Re: kako blokirati port bez fw-a?11.11.2007. u 18:17 - pre 200 meseci
pa probao sam u windows fw ali on nece da mi blokira mozilu i ie tj port 80, koliko sam video tamo pise da blokira spoljni saobracaj ka kompu ali nece od kompa ka spolja, i kad pokrenem browser opet radi net...ili nesto nisam dobro namestio ? pogledacu malo gpedit.msc pa cu videti tako da poiskljucujem programe .hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: kako blokirati port bez fw-a?

[ Pregleda: 1858 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.