Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cannon A550 problem sa prebacivanjem

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Cannon A550 problem sa prebacivanjem

[ Pregleda: 1600 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

capleton

Član broj: 147199
Poruke: 17
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Cannon A550 problem sa prebacivanjem19.10.2007. u 15:37 - pre 201 meseci
Problem je sledeci..fotografije sa aparata sam prebacio na kompjuter, zatim sam ih malo sredio u photoshop-u 7 i posle sam hteo da ih vratim nazad na aparat..
e tu nastaje problem..aparat nece da ih prihvati i izbacuje mi se ovakva poruka:

"slika.jpg is an image not taken with a Cannon camera or was edited after being taken.
This image cannot be viewed in camera window."

Kada sliku editujem sa njihvim programom koji sam dobio na cd-u uz aparat nema problema, ali taj program je neverovatno jadan..
pa me zanima da li je moguce i kako sliku srediti u photoshopu i zatim je prebaciti na aparat da ona bude citljiva..
 
Odgovor na temu

capleton

Član broj: 147199
Poruke: 17
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Cannon A550 problem sa prebacivanjem19.10.2007. u 19:42 - pre 201 meseci
E rekli su mi u cemu je fora na jednom drugom forumu..pa mozda nekom i zatreba..ovako..

nakon sto se odrade sve promene i podesavanja u photoshopu potrebno je istu tu fotografiju otvoriti sa editorom koji se dobija uz aparat na cd-u i samo odraditi jedan save i to je to..

caka je u tome sto photoshop doda jos neke svoje podatke koji smetaju i takav file se ne moze otvoriti iz aparata, a kada otvorimo i save-ujemo iz njegovog editora on obrishe te nepotrebne i opet stavi neke svoje podatke i sada je moguce file citati i prebaciti na aparat..
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Cannon A550 problem sa prebacivanjem

[ Pregleda: 1600 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.